sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Betonové garáže z Německa - výrobce Rekers GmbH Spelle

betonové garáže

Zájem o betonové garáže v ČR rapidně vzrostl. A to především díky naší společnosti Hotové domy s.r.o., která zastupuje německého výrobce Rekers, absolutní evropskou špičku v oblasti betonových garáží a přístřešků pro automobily. Hlavní devizou značky je maximální důraz kladený na kvalitu, využitelnost a design zároveň. Vybrané výrobky prodáváme pod ochrannou značkou One Trade®. Více o programu One Trade® ZDE.

Vlastnosti a výhody betonové garáže Rekers

Co všechno betonové garáže nabídnou, a proč jsou tak oblíbené? Jedním z hlavních důvodů je bezesporu cena betonové garáže, která je ve srovnání se zděnou výstavbou až o 50% nižší. Úspory, se tedy pohybují v řádu minimálně několika desítek tisíc korun. Peníze však nejsou to jediné, co pořízením betonové garáže ušetříte. Zároveň totiž ušetříte i čas potřebný k realizaci zděné garáže, ta může trvat týdny až měsíce. Naopak stavba montované betonové garáže Rekers trvá pouze pár hodin. A ihned po jejím dokončení je plně připravena k užívání.

Takto provedená garáž je navíc mobilní, takže ji lze kdykoliv a téměř kamkoliv přesunout, a to bez nutnosti vyřizování nákladného stavebního povolení (do 25m plochy). Takže, budete-li náhle potřebovat uvolnit prostor pro jinou stavbu či využití, stačí garáž přesunout. Tuto vlastnost oceníte také například v okamžiku, kdy se rozhodnete přestěhovat. Tam kde budete Vy, půjde i Vaše garáž, což je v případě pevné zděné garáže nemožné. Garáže Rekers, také nabízejí oproti jiným garážovým řešením srovnatelných rozměrů větší užitný prostor. Může za to právě použitý materiál. Betonové stěny garáže, jsou totiž tenčí. Vysoká únosnost, kvalita a odolnost proti poškození je přitom zachována.

Velkou výhodou je také rozsáhlá rozměrová i designová přizpůsobitelnost.  Je tak možné vybrat si takové rozměry a provedení garáže, které 100% vyhovuje Vašim potřebám, finančním či prostorovým možnostem. Na menší pozemek nebo pro mladé rodiny je ideální jednoduchá garáž pro jeden automobil. Rekers však myslí i na ty, kdo vlastní ne jeden, ale i dva a více automobilů. V nabídce tak naleznete i prostorné dvojgaráže, trojgaráže nebo řadové garáže. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, můžete si dále zvolit jednu ze čtyř barev vnější omítky, jestli dáte přednost výklopným nebo prostorově úspornějším sekčním vratům anebo sedlové či standardní ploché střeše. Samozřejmostí je pak možnost dodatečného pořízení příslušenství jako např. bodová světla pro podsvícení brány, klíčový spínač atd. Případně zavedení elektroinstalace, zesílení stěn a stropu, doplnění garáže o boční dveře či okno.

a banner akční nabídka


Betonové garáže - montované garáže německé zn. REKERS s podlahou nabízejí Vašemu vozu kvalitní ochranu a vysokou úroveň komfortu. Betonové garáže REKERS se dodávají včetně podlahy na klíč a jsou osazené na místo určení ve velmi krátké době. Po instalaci jsou montované garáže REKERS okamžitě připravené k použití. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - od zpracování nabídky, přes vyhotovení dokladů až po dopravu garáže na místo určení a montáže. Prefabrikované betonové garáže REKERS jsou efektivní a rychlou cestou k nové garáži. Vybrané typy montovaných garáží si můžete po telefonické dohodě osobně prohlédnout v ukázkovém centru garáží v Tehovci u Říčan.

Potřebujete bezpečné a kvalitní stání pro auto a zároveň prostor pro uskladnění nejrůznějších věcí, ale nechcete investovat čas ani velké finanční prostředky do stavby zděné garáže? Řešením je pořízení betonové garáže, která oproti klasické zděné garáži nabízí hned několik výhod. První z nich jsou výrazněn nižší pořizovací náklady, a to až o 50%. Cena tak začíná i pod hranicí 100 000 Kč. Mezi další výhody betonové garáže patří rychlá montáž, takže garáž můžete začít využívat maximálně do několika hodin od přivezení na místo určení.

}

}

Betonové garáže jsou dostupné v široké škále rozměrů, a to jak ve formě jedno garáže, tak dvojgaráže. S možností volby barvy omítky či vratového systému a dodatečného pořízení oken, dveří a dalšího vybavení či přístřešku pro auto. Betonová garáž tedy lze uzpůsobit na míru potřebám zákazníka.Díky užším zdem navíc nabízejí při srovnatelných rozměrech větší užitný prostor, než klasické garáže. Také mají neomezenou životnost, nevyžadují téměř žádnou údržbu, a v případě potřeby je lze kdykoliv a kamkoliv přesunout. A uvolnit tak prostor pro jiné účely. Pro klienty, kteří potřebují ne jednu či dvě garáže, ale hned několik, jsou k dispozici i řadové garáže. Mezi světově známé značky betonových garáží prémiové kvality, pak patří garáže Rekers, které naleznete v nabídce garážových řešení.  

ceník

Ceník betonové garáže

garaze

garaze2

prohlídky

Virtuální prohlídky betonové garáže Rekers GmbH.

Betonová garáž standardní provedení                               Betonová dvojgaráž na dvě auta

 

připravenost

Stavební připravenost je velice jednoduchá a spočívá v pouhé betonáži základových pasů v přední a zadní části garáže. 

Více informací na stránkách výrobce ZDE

Více informací o osazení garáže ZDE.

 

zákazníci

 

 

 

showroom

 

 

jak objednat

 

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

 

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

 

 

kontakt

 

 

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek