Plachtové garáže a kůlny

garage-original

Plachtová garáž pro montáž svépomocí, je skvělým a především levným způsobem, jak zajistit svému automobilu, motorce nebo dodávce kvalitní a bezpečné kryté parkování.Montáž je určena pro dvě osoby. Její úspěšné dokončení nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. A s pomocí přiloženého návodu, podrobně popisujícího postup montáže krok za krokem, tak snadno zvládnete postavit garáž postavit přibližně za pouhou hodinu a půl. Bez speciálního nářadí, základů atd. Vše je navrženo pro maximální jednoduchost. Plachtovou garáž tak můžete zároveň kdykoliv rozložit, uschovat nebo přemístit a sestavit jinde. Je tedy plně mobilní, takže rozhodnete-li se například jet na dovolenou autem, stačí garáž zabalit zpět do krabice, naložit do kufru a vzít s sebou.

Plachtová garáž poskytuje dostatek prostoru jak pro vůz, tak úschovu dřeva a dalších materiálů čipředmětů.Ocelovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou, zabraňující vzniku rzi a korozi, pak zakrývá voděodolná plachta z polyethylenové tkaniny odolné proti protrhnutí. Plachta je rovněž ošetřena ochranou proti UV záření. Takže chrání váš vůz před poškozením a vysokými teplotami v interiéru, vznikajícími v důsledku déletrvajícího parkování na nekrytém prostoru. 

a banner akční nabídka

Plachta je rovněž opatřena přípravky proti stárnutí, blednutí a plísním.  Její dokonalé napnutí zajišťuje napínací ráčnaRatchet Tite. Vyvážené napnutí plachty a 100% stabilitu garáže za jakýchkoliv okolností, pak zase příčné vzpěryCrossRail a EasySlide.Chcete také ušetřit desetitisíce korun a ochránit automobil před nepřízní počasí? Pak je pro vás levná plachtová garáž ShelterLogic přesně to, co hledáte. 

ceník

garaze13

garaze14

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.