b75a6d90f915b0bc2cf42779f7660be6

Mít auto v garáži má mnohé výhody, ať už je to hlavně ochrana před povětrnostními vlivy a tím i jeho delší životnost, tak i bezpečnost. Můžeme jmenovat i další výhody, ale asi největší překážkami jsou vlastnictví nebo nájem pozemku a pak vybudování garáže, resp. náklady na tuto realizaci. V dnešní době, kdy se svět potácí v krizi s tím, že mnozí předpokládají, že to je ale jen předzvěst krize podobné jako ve světě po roce, se těžko hledají finance nebo se nechtějí v obavě investovat, je snaha hledat lacinější výrobky. Mezi garážemi to jsou právě garáže plechové.

Touhu koupit si levnou garáž může znamenat, že můžeme hledat třeba garáž starší, použitou, těch je ale poměrně málo a navíc finance spojené s její inovací nás mohou zatížit více, ne kdybychom si koupili levnou garáž přímo do výrobce. Tady totiž máme záruky zejména v kvalitě a i záruční době dané zákonem.

levné plechové garáže

Co nám může nabídnout levná plechová garáž? V prvé řadě je to snadné a rychlé pořízení stání pro naše auto, ale nejen to. Plechová garáž se dá s výhodou použít stejně tak jako sklad na zboží, různý materiál, dřevo apod., ale také jako improvizovanou opravářskou nebo zámečnickou dílnu třeba na staveništi.

Hlavní výhodou takového řešení je skutečně nízká cena a zároveň vysoká užitnost a odolnost proti vlivům počasí, dešti, sněhu či přímému slunečnímu záření. I tyto levné plechové garáže jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu, takže jsou odolné proti korozi a jsou zárukou skoro nulových nákladů na další údržbu. Jejich postavení je otázkou málo hodin od dovezení, stačí jen dodané prvky smontovat a tak je garáž připravena k použití vlastně tentýž den. Obdobně je to s rozmontováním, převezením a novým smontováním na jiném stanovišti, proto jsou tyto levné plechové garáže vhodné jako prostory nejen pro auta. A co je stejně důležité, že totiž pro jejich postavení není potřeba stavebního povolení. 

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                          Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.