plechov gar siebau s omtkou

Největším dodavatelem kvalitních plechových garáží s omítkou do naší republiky je německá společnost SIEBAU a pod touto značkou se nabízejí garáže nejen s vysokou úrovní kvality, ale i s širokou nabídkou rozměrů, tvarů, příslušenství a množstvím doplňků, jako jsou dveře, okna, vnitřní výbava a další. Garáže SIEBAU se dodávají také s volitelnou barvou omítky, takže se dají snadno zakomponovat ke každému domu a do každého prostředí. Na výběr jsou také garáže pro jedno vozidlo, ale i pro dvě nebo řadové garáže, kombinace garáže a carportu.

a banner akční nabídka

Co německý výrobce nabízí? Jde o certifikovanou výrobu z kvalitní oceli se zárukou 10 let, elegantní vzhled s venkovní omítkou a výběrem z 8 barevných odstínů a minimální nároky na další údržbu. Plechové garáže Siebau mají výborné konstrukční a statické parametry a nabízí se i možnost zvýšení nosností střechy až do 350 kg/m2, vyznačují se i nízká pořizovací cenou ve srovnání s betonovou nebo klasickou zděnou výstavbou. Proti uvedeným stavebním technikám garáže SIEBAU mají snadnou a rychlou montáž, jsou postaveny již za jediný den, a to bez použití těžké techniky.

Průběh zakázky probíhá tak, že po jejím schválení se garáž vyrobí ze zinkovaných dílů a stěny se z venkovní strany opatří kvalitní omítkou v 8 barevných odstínech. Pro montáž garáže je potřeba připravit základovou desku nebo obvodový základový pás podle pokynů a předloženého nákresu, garáže jsou dodávány bez podlahy. Důležité je, aby základová plocha byla v rovině.

Garáže SIEBAU jsou přepravovány vždy v rozloženém stavu, a to proto, že je s jednotlivými díly snadnější manipulace a přeprava vyjde celkově mnohem ekonomičtější. Je však nutno počítat s tím, že k montáži je potřeba mít dostatečný prostor pro přepravní vozidlo a pro manipulaci s jednotlivými díly. Montáž se pak provádí ručně bez použití těžké techniky jen s pomocí hmoždinek a šroubů. Průměrná váha standardní garáže, která má rozměry 2,97 x 5,86 m, se pohybuje kolem 600 kg. Po montáži je možno garáž okamžitě používat.

Abychom vyšli vstříc i těm, kteří by měli s osazením potíže, můžeme zajistit i stavební přípravu, jde takzvaně o stavbu "na klíč". Na základě požadavků a domluvy jsme totiž schopni zajistit veškeré stavební úpravy s tím, že může jít o individuální řešení třeba vzhledem k terénu.

Katalog produktů Siebau GmbH - PDF

 

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.