sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Vyhledávání

Zahradní domky

1302383572 img 2033

Zahradní domky německé zn. SIEBAU nabízejí vysokou úroveň kvality. Elegantní vzhled s venkovní omítkou, s výběrem barev a množstvím doplňků (dveře, okno, vnitřní výbava a další) činí tyto zahradní domky snadno zakomponovatelné do architektonického stylu Vašeho bydlení. Zahradní domek je možné využít jako místo pro ukládání dřeva, venkovní kuřárnu nebo jako zázemí odpadového hospodářství. Vybrané modely si můžete po telefonické dohodě osobně prohlédnout v ukázkovém centru v Tehovci u Říčan. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - návštěva místa, dokumentace, doprava garáže. Zahradní domky německé zn. SIEBAU se zárukou 10 let za přijatelnou cenu.

Levné , bezúdržbové nebo s omítkou ?

zahradni domky

Nejširší nabídka zahradních domků 

www.hotove-zahradnidomky.cz 

Dříve opomíjené zahradní domky se dnes staly prakticky fenoménem a těší se velké oblibě, a to nejen na českých, ale i slovenských zahradách, kde se s nimi setkáte v mnoha různých podobách. Může za to především vývoj, jaký se v oblasti zahradních domků udál, již se nejedná o nevzhledné a často na koleně dělané stavby. Současné zahradní domky nabízejí moderní design a kvalitní provedení. Plechové zahradní domky německé společnosti Siebau patří k absolutní špičce. Kromě neotřelého designu se pyšní použitím výhradně vysoce kvalitních materiálů. Ocelové plechy jsou pozinkovány a obsahují příměs hliníku, což rapidně zvyšuje jejich odolnost vůči působení nepříznivých přírodních vlivů a zabraňuje korozi.  Díky tomu se prodlužuje životnost celé stavby, která se počítá na desítky let, během nichž nebudete muset věnovat čas pravidelné údržbě, použitý materiál je totiž téměř bezúdržbový.

a banner akční nabídka

 V nabídce Siebau se nachází 4 základní typy zahradních domků, jejichž provedení dovoluje maximální přizpůsobení osobním požadavkům, lze tak individuálně uspořádat umístění oken a dveří a volit mezi 8 barvami venkovní omítky. Rovněž je zcela na Vás, jestli dáte přednost ploché nebo sedlové střeše a prostor pod ní využívat pro venkovní posezení. K dispozici je také široká škála příslušenství, jímž můžete svůj zahradní domek vybavit – držák na jízdní kola nebo nářadí, děrovaná plechová stěna či rameno regálu pro umístění polic a podobně. Udržet v domku přehled a pořádek, tak bude opravdu snadné.

Přestože zahradní domky slouží nejčastěji jako malý sklad materiálu, nářadí a zahradní techniky, možností, jak je využít jsou mnohem širší. Výborně totiž poslouží také, jako letní byt, venkovní kuřárna, zázemí odpadového hospodářství nebo prostor pro uskladnění dřeva. Pokud tedy ke kvalitě, variabilitě provedení a využití připočteme ještě fakt, že se obejdete bez nákladného stavebního povolení a vystačíte si pouze s ohláškou, důvodů, proč si pořídit zahradní domek Siebau, je více než dost.

ceník

Levné zahradní domky

Zahradní domky s omítkou

ostatni10

video

showroom

doprava

 

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*
Zadejte o co máte zájem

Upřesněte o co máte zájem:
Neplatný vstup

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Opište kód
Opište kód
Opište kód

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l 

Doporučujeme: | Oblíbené pergoly | Přístřešky na auto | Zimní zahrady | Dřevníky | One Trade | Altány | Opěrné zdi | HobbyTec  | Vchodové stříšky | Zahradní domky| Levné garáže | Mobilní domy | Skleníky | Zahradní nábytek