phoca thumb l victoria

Důvody proč chtít právě Carport Victoria 5000

Victoria 5000 je moderní přístřešek z hliníku a galvanizované oceli, který poskytne vašemu autu bezpečí před nepříznivým počasím.  A zabrání jeho poškození a korozi. Hlavní devizou tohoto nejnovějšího přístřešku světového výrobce, je elegantní oblouková střecha z nerozbitného polykarbonátu, která nejen, že vypadá opravdu luxusně, ale propouští 70% světla, má ochranou proti UV záření a nadstandardní nosnost až 100 Kg/m2 (sněhová zátěž).

Přístřešek má 4 sloupky s ideálně nastavenými rozestupy tak, aby umožnily pohodlný pohyb kolem vozu, komfortní nastupování, parkování i čistý výhled z auta. A současně zajistily skálopevnou stabilitu i za extrémně nepříznivých podmínek.

Konstrukce z eloxovaného hliníku a galvanizované oceli je odolná proti korozi, mechu i plísním. A 100% bezúdržbová. Navržená s ohlednem na maximální jednoduchost montáže, určenou jen pro 2 osoby. Bez předchozích zkušeností, pouze s využitím základní sady nářadí. Pro montáž přístřešku nepotřebujete mít připravené základy, ani vyřizovat stavební povolení. Přístřešek můžete navíc kdykoliv demontovat a přesunout..

a banner akční nabídka

Balení s přístřeškem je kompaktní, nezabírá tedy příliš místa. Ve složený Carport Victiora 5000 tak snadno uskladníte v garáži či sklepě.

Chcete pro svůj autmobil to nejlepší? Navíc za zvýhodněnou cenu, s životností i více jak čtvrt století, bez nároku na údržbu? Pak je pro vás Victoria 5000 jasnou volbou.

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.