Nejširší nabídka dřevníků na www.Hotove-Drevniky.cz 

Topíte dřevem a máte problém udržet dřevo suché? Nebo chcete s tímto způsobem topení začít a nevíte jak dřevo uskladnit?

Nejčastějším a zároveň jedním z nejlepších způsobů, jak dřevo uskladnit a udržet jej v suchu je použití přístřešku na dřevo. Případně dřevo umístit do zahradního domku či pod pergolu. Klasický přístřešek na dřevo má však tu výhodu, že je k tomuto účelu přímo uzpůsoben, takže nejen, že ochrání dřevo před deštěm, sněhem a následným provlhnutím, ale také zajišťuje jeho provzdušnění. Topení dřevem se tak stává výrazně efektivnějším a ekonomicky úspornějším.

baner masakr cen maly

Přístřešek na dřevo – cena a možnosti

Přístřešky na dřevo jsou dřevěné nebo plechové. A výsledná cena se odvíjí podle toho, jakou variantu zvolíte, často jsou však ceny téměř srovnatelné. Běžně tak sklad řeziva pořídíte v rozmezí 10 000 Kč – 30 000 Kč. Stále více však dostává přednost hliníkový přístřešek na dřevo, jehož cena se zpravidla pohybuje okolo 28 000 Kč. Nabízí totiž moderní design, minimální nároky na údržbu a podstatně delší životnost, než dřevěná varianta, ale i ta má své příznivce. A například k chatce či chalupě se hodí jednoznačně více.

Přístřešek na dřevo – svépomocí?

Pokud se považujete za zručného kutila, můžete si zkusit přístřešek postavit svépomocí. Na rozdíl od již hotového řešení má přístřešek svépomocí tu nevýhodu, že jeho stavba zabere určitý čas a vyžádá nemalé úsilí. A výsledné úspory tomu většinou neodpovídají. U zakoupeného přístřešku máte navíc jistotu, že získáte několikaletou záruku a ušetříte čas, námahu i starosti.

Další důležité informace: ceny, popisy, návody, foto, videa, způsob objednání jsou uvedeny v záložkách níže.