Aktuality

Upozorňujeme na otevření prvního specializovaného e-shopu pro všechny druhy garáží. Navštivte tento e-shop na adrese www.pristresky-garaze.cz

Ukázkové centrum všech druhů montovaných garáží na klíč

ukzkov_centrum

Nedaleko Říčan u Prahy připravujeme otevření největšího ukázkového centra všech druhů garáží a přístřešků v ČR.

Dá se říci, že za posledních 5 let, kdy střed Evropy je zmítán hospodářskou krizí, že expanze a prodeje různých druhů garáží a garážových stání a přístřešků od firmy Hotovedomy s.r.o., je pozitivním ekonomickým počinem v době, kdy obecně prodeje různého zboží klesají.

Dnes zákazníci preferují především takové firmy, které nejenom prodávají, ale poskytují dovoz, montáže, instalace, plnohodnotný servis a poradenské služby!

Tímto podnikatelským vstřícným směrem se vydala i firma pana M. Zeleného. Pan M. Zelený říká „nestačí jen prodávat, na to už dnes lidé nereagují, musíme poskytovat komplexní služby, dávat zboží vyzkoušet, informovat o variantách produktů a být poctiví, rozhodně je špatné prodat nejdražší plechové garáže, protože každý zákazník má jiné zdroje a potřeby,…“.

Jedním z kroků této strategie je, že chce zákazníkům nabídnout komplexní služby na jednom místě, kde předvede všechny druhy garážových řešení a přístřešků. Vše si budete moci prakticky otestovat. "Podobná příležitost v ČR a SR není k dispozici", říká Miroslav Zelený.

  • Porovnání garáží videoreportáž

Ukázkové centrum se nachází necelé 2km od Říčan u Prahy přímo na hlavní výpadové komunikaci z Prahy na Kutnou Horu v obci Tehovec. 

Snažili jsme se  vybrat takové místo, které je dobře dostupné jak z hlavního města, tak i z nejfrekventovanější dálnice D1.

Na této výstavní expozici bude vystaveno více než 20 různých garáží, přístřešků a stání prémiových zejména německých a polských výrobců. Můžete vyzkoušet plechové garáže, montované garáže, betonové garáže, dřevěné garáže, přístřešky pro auta,zahradní domky, domky na nářadí, přístřešky na popelnice, různé druhy garážových vrat. Uvidíte také realizace profesionální pokládky zámkové dlažby, mnoho druhů příslušenství pro garáže atd.

V České republice firma Hotovedomy s.r.o. zastupuje např. tyto výrobce:

  • výhradní zastoupení REKERS GmbH & Co. KG
  • výhradní zastoupení SIEBAU GmbH & Co. KG
  • výhradní zastoupení Carportwerk GmbH & Co. KG
  • výhradní zastoupení plechových garáží zn. Wojstal

Přijměte pozvání do nového ukázkového centra různých druhů garáží a jejich příslušenství.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.