Uvažujete nad pořízením hliníkové pergoly ke svému domu nebo podniku? Využijte posezónního výprodeje a ušetřete. Více informací + tipy na pergoly za skvělé ceny v článku.

Akční ceny nejen na hliníkové pergoly

Na e-shopu Hobbytec.cz právě probíhá mohutný posezónní výprodej, nejžádanější produkty tak nyní koupíte s až 61 % slevou.

Výhodných cen nezůstaly ušetřeny ani hliníkové pergoly. K vybraným modelům navíc jako bonus dostanete dárek - Venkovní ohřívač, stojan na dřevo a další. A navíc atraktivní slevu na svůj příští nákup. Ať už tedy hledáte levnou stavebnici k montáži svépomocí anebo pergolu na klíč, právě teď je nejlepší čas si ji pořídit.

3 klíčové výhody hliníkové pergoly?

  • moderní a atraktivní design
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost

TIP: hliníkové pergoly - bestsellery

Hliníková pergola Tuscany

Nejlevnější hliníková pergola v celé naší nabídce. Jedná se o víceúčelové zastřešení k montáži svépomocí, vhodné nejen k využití jako zahradní pergola, ale také přístřešek na bazén, vířivku nebo automobil. Pergola má prakticky nerozbitnou polykarbonátovou krytinu a je určená k připevnění ke zdi.

 

Právě teď již od: 16 990 Kč, navíc bonus 510 Kč jako sleva na váš další nákup.

 

Hliníková pergola PV-2 s lexanem

Stylová hliníková pergola pro náročné za dostupnou cenu. Robustní konstrukci v elegantní stříbrné barvě zastřešuje Lexan, nejmodernější materiál pro zastřešení pergol. Krytina nabízí perfektní poměr stínění a propustnosti světla, a také 100% UV filtr. Pergola tak poskytuje prvotřídní komfort a zároveň zaujme atraktivním designem, vhodným jak k rodinnému domu, tak restauraci, kavárně či hotelu. K dispozici ve 3 typizovaných rozměrech.

Právě teď již od: 55 608 Kč + Zahradní ohřívač v hodnotě 8 990 Kč ZDARMA a sleva na váš další nákup.

 

Na Hobbytec.cz najdete také další hliníkové pergoly.