29.12.2017

Při výběru garáže se spousta lidí ocitá tak trochu mezi dvěma mlýnskými kameny. Na jednu stranu není ochotná investovat do nákladné zděné garáže. Připadá jí to příliš drahé a vlastně zbytečné. Za cenu spousty času a vysokých nákladů budujete dlouho objekt, který má v podstatě jednu funkci. Může vám tak připadat, že sem utápíte příliš mnoho finančních prostředků. Ani opačné řešení ale nepovažujete za ideální.

Hledejte přijatelný kompromisdvougaraz 8

Nechce se vám vydávat statisíce za zděnou garáž, to je podle vás mrhání finančními prostředky. Na druhou stranu ale nejásáte ani z opačného extrému. Jednoduše nechcete příliš levné plechové garáže. Zdá se vám prostě, že laciné garáže za pár tisíc nedokážou vašemu vozu poskytnout takový komfort a takové podmínky, jaké byste si představovali. Jaké řešení zvolit v tomto případě? Je třeba hledat přijatelný kompromis, který nabídne dobré podmínky, a přitom to nebude příliš drahé.

Dokonale zmatete každého

Je řešení se přímo samo nabízí, a sice plechové garáže s omítkou. Jestliže se vám zdá, že klasické plechové garáže přece jenom nejsou to pravé ořechové, chtěli byste něco víc, něco, co působí elegantněji, pak vězte, že jde o optimální řešení. Když tento typ garáže někomu ukážete, na první pohled vám nebude věřit, že se jedná o garáž plechovou. Bude skálopevně přesvědčen, že mu předvádíte zděnou stavbu. Bonusem navíc je potom to, že je o více než polovinu sumy levnější, než garáž zděná.

Omítnutý plech přináší spokojenost

Klidně může plechová garáž zvítězit i v porovnání, ve kterém na druhé misce vah stojí betonová garáž. I zde samozřejmě hrají velkou roli velmi nízké náklady, ale to ani zdaleka není jediné plus, které vám zde představujeme. Plechové garáže s omítkou totiž vytvářejí pro umístění plechového miláčka velice komfortní podmínky, v podstatě naprosto srovnatelné s garáží betonovou. Právě proto v současnosti mnoho lidí dává přednost omítnutému plechu, a to ke své plné spokojenosti.