25.1.2018

Náročnost stavby garáže mnoho lidí odrazuje od pořízení kvalitního parkování pro svůj vůz. Naštěstí existuje i řešení, kdy získáte garáž a v podstatě ani nemusíte hnout prstem. Jmenuje se hotové garáže.

Rychlý a dostupný způsob garážovánídvojgarazspristreskem

Ano, opravdu je to tak. Spousta lidí nechá raději svůj vůz napospas větru, dešti a slunečním paprskům, než by investovala čas a peníze do stavby garáže. Bojí se totiž, že stavba bude náročná, spolkne spoustu peněz i energie a nakonec i tak nemusí vyjít podle vašich představ. Ovšem například betonová garáž může tyto problémy vyřešit. Jde o rychlý a cenově velmi dostupný způsob, jak parkovat na úrovni.

Úspory přes 30 %

Kdo se bojí vysoké ceny, toho můžeme ujistit, že prefabrikované betonové garáže jsou rozhodně levnější než klasické zděné garáže, a to o více než 30 %. Uspořit třetinu ceny, to už je opravdu velmi dobrá pomoc do rodinného rozpočtu. Pokud byste například ale vyčíslili také čas, který ušetříte díky tomu, že nemusíte spoustu hodin stavět svépomocí, byla by uspořená suma ještě daleko vyšší.

Postačí základové pásy

Pokud si uvědomíte i skutečnost, že betonová garáž z jednoho kusu se dá na připravené základové pásy osadit za pouhé dvě hodiny, určitě už začínáte chápat, v čem spočívají výhody takového řešení. Během jediného odpoledne získáváte prostor, kde zaparkovat svůj vůz. Další úsporou je ovšem stavební materiál v podobě betonu a ocelových prutů – nemusíte dělat základovou desku.

Stavební povolení nepotřebujete

Můžeme z výhod betonových garáží zmínit i skutečnost, že se jedná o mobilní řešení parkování. Kdykoli bude třeba, můžete garáž operativně přesunout jinam, kde se bude lépe hodit. Když nemá garáž větší rozměry než 25 m2, potom není nutné ani vyřizovat stavební povolení. Postačí i jenom pouhé ohlášení. Tady se pro změnu šetří váš čas, který byste strávili úředními povinnostmi.