Kdo jsme a co děláme 

V současné době patří společnost Hotovedomy s.r.o. s každoročním nárustem obratu více než 30% k nejrychleji rostoucím společnostem ve svém segmentu. S prodejem více než 1000 ks garáží, přístřešků, pergol a dalších produktů značky One Trade® jsme největším prodejcem v ČR s nejširší nabídkou výrobků předních světových výrobců. Dovážíme výrobky z Japonska, USA, Izreela, Canady, Německa, Slovenska i Polska, Vybrané výrobky prodáváme pod vlastní registrovanou ochrannou znáčkou One Trade®. Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Jako jedinní nabízíme možnost vybrané výrobky vidět a porovnat v největším ukázkovém centru v ČR, nacházející se jen 2km od Říčan u Prahy.

Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

baner masakr cen maly

Poskytujeme klientovi plný servis – od konzultace vhodného řešení, přes projektové činnosti, podpora v oblasti vyřízení potřebných povolení až po realizaci a dodání pro Vás toho nejvhodnějšího řešení. Ročně uspokojíme stovky zákazníků v rámci celé ČR a také Slovenska, kde máme vlastní obchodní zastoupení prostřednitvím společnosti Siebau SK s.r.o. Naše produkty naleznete ve vybraných prodejních rětězcích Bauhaus, Globus a dalších retaillových obchodních sítí.

Proč zákazníci nakupují u nás ?

 • nejsirší nabídka produktů  eu de izrael japonsko cesko pl usa dansko svedsko italie
 • výhradní exklusivní zastoupení výrobců pro region České a Slovenské republiky
 • komplexní služby = zajišťujeme od projektu až realizaci na klíč
 • 100% pokrytí ČR = dodávky a montáže zajišťujeme po celé ČR a části Slovenska
 • vlastní ukázkové centrum = jedinečná možnost jednotlivé produkty vidět a porovnat na vlastní oči
 • regionální obchodní zastoupení = naši obchodní zástupci Vás po dohodě navštíví přímo u Vás doma
 • skladové zásoby = okamžité dodání vybraných skladových produktů
 • profesionální montáže = montáže zajišťují pouze naši zaměstanci
 • individuální přístup ke každému zákazníkovi a záruka rodinné společnosti
 • vybrané výrobky prodáváme pod vlastní registrovanou ochrannou značkou One Trade®
 • 5 x ocenění spolehlivá firma roku 2010, 2011,2012, 2013 a 2014

spolehliva firma

Mnohokrát dostávám dotaz: jak je možné, že se Vám daří i v této době? V čem se lišíme od ostatních ?

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. V naší nabídce jsou produkty různých výrobců napříč celým segmentem od těch nejlevnějších výrobků, v cenové relaci několika tisíc korun až po prémiové výrobky světových výrobců. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání. Průběžně rozšiřujeme nabídku produktů a proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Prosazovat se mezi konkurenty, od nichž se lišíme spojením sil odborníků, reálnou a funkční vizí i celkovou kvalitou nastavených služeb. Díky našemu spojení s nejlepšími partnery se stáváme lídry v tom co děláme. Vybrané výrobky prodáváme pod ochrannou značkou One Trade®. To je koncept naší společnosti.

Miroslav Zelený - zakladatel a jednatel společnosti