Hotovedomy s.r.o. je rodinná obchodně stavební společnost působící ve dvou oblastech.

V současné době je společnost s prodejem více než 450 ks garáží, přístřešků, pergol a zastřešení největším prodejcem v ČR s nejširší nabídkou výrobků předních světových výrobců. V ČR výhradně zastupujeme světové výrobce z Německa, Japonska, Slovenska, Polska a Izraele. Díky spojení obchodní a stavební části poskytujeme zákazníkům skutečně komplexní služby na klíč a to po celé ČR. Od roku 2012 máme své zastoupení také na Slovensku.

Stavební část společnosti zajišťuje kompletní stavební práce na RD a to od stavby RD na klíč až po přípravné a dokončovací stavební práce. Specializujeme se v oblasti zakládání staveb zejména pro montované stavby.  U bytových domů zajišťujeme kompletní rekonstrukce a zateplování budov. Ve spolupráci s předním výrobcem zámkové dlažby zajišťujeme také pokládku zámkové dlažby.

Nechceme Vám znesnadňovat Váš život. Nechceme Vás ničím obtěžovat … Už vůbec ne sdělováním, že naše výroby jsou nejlepší, nejkvalitnější …… a my naplněni snahou Vám ve všem pomoci a ještě se při tom usmívat. To vše skoro zadarmo. Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení. Poskytujeme klientovi plný servis – od konzultace vhodného řešení, přes projektové činnosti, podpora v oblasti vyřízení potřebných povolení až po realizaci a dodání pro Vás toho nejvhodnějšího řešení.

Mnohokrát dostávám dotaz: jak je možné, že se Vám daří i v této době? V čem se lišíme od ostatních ?

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání. Proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Prosazovat se mezi konkurenty, od nichž se lišíme spojením sil odborníků, reálnou a funkční vizí i celkovou kvalitou nastavených služeb. Díky našemu spojení s nejlepšími partnery se stáváme lídry v tom co děláme.

To je koncept naší společnosti.

kontakt zelený

Miroslav Zelený - projektový manažer a jednatel společnosti