Totální masakr cen, slevy až 62% do vyprodání zásob.

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste. Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývá místo – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna. A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…Garáž lze umístit prakticky kamkoliv.Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě. 

Pokud chcete, aby měl váš automobil co nejdelší životnost, je důležité pro něj zajistit odpovídající ochranu. Tradičním a nejkomplexnějším řešením je garáž, která ho uchrání jak před rozmary počasí a korozí, tak před ukradení nenechavými zloději, jejichž počet a drzost stále roste.Tím však využitelnost a výhody garáže nekončí. Garážované auto nemusíte zbavovat napadaného listí, sněhu, ani námrazy. Ušetříte tak spoustu svého drahocenného času i námahy. Obzvláště to pak oceníte v okamžiku, kdy spěcháte do práce, na schůzku nebo vyzvednout děti ze školky… a odklízení nepořádku z automobilu by vás jen zdržovalo. Garáž však nemusí sloužit pouze k parkování vozu. Volný prostor lze využít také k úschově všeho, pro co vám v domě, sklepě, nebo kůlně už nezbývámísto – jízdní kola, lyže, zahradní technika, nářadí a mnoho dalšího. Případně ke skladování materiálu.

Ještě před stavbou nebo pořízením hotové garáže je nutné zvolit správné provedení a rozměry. Pro možnost pohodlného parkování a pohybu kolem vozu doporučujeme rozměry alespoň 4 až 4,5x6m. Mnohem lépe však uděláte, zvolíte-li prostornější řešení.  Obzvláště proto, že vaše nároky na úložný prostor se časem pravděpodobně podstatně zvýší. Pokud jste kutil, může vám větší garáž posloužit rovněž jako dílna.A pokud máte, nebo předpokládáte, že budete mít více než jeden vůz, je vhodné zvolit dvojgaráž, která ochrání oba vozy a rovněž poskytne kýžený úložný prostor…

Garáž lze umístit prakticky kamkoliv. Stále populárnější je ale její přímé napojení na dům resp. obytnou plochu. Toto řešení je velmi komfortní a praktické. Nejen, že máte svůj automobil téměř nadosah, zároveň nemusíte pokaždé vycházet z domu. Stačí pouze přejít z jedné místnosti do druhé. Na výběr pak máte na výběr hned z několika garážových řešení. Kromě nákladně stavby svépomocí, jsou k dispozici také hotová řešení – luxusní betonové garáže, zinkované plechové garáže nebo levné plachtové garáže v široké škále rozměrů a designových provedení.  Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude přesně odpovídat vašim představám. Chcete maximální ochranu pro svůj automobil a mnoho úložného prostoru? Pořiďte si garáž z naší nabídky a získáte přesně to, co potřebujete. Navíc levně a v prémiové kvalitě.