betonova garaze hotovegaraze 2

Betonové garáže Rekers GmbH

Garáže prémiové kvality za dostupnou cenu, to jsou garáže z betonových modulů Rekers, které si okamžitě vybudovaly své pevné místo na světovém trhu a úspěšně si ho drží dodnes, tedy více než 50. let. Proč? Poskytují totiž mnohem více než jen výhodnou cenu a prvotřídní kvalitu, která je samozřejmostí. Garáž totiž hravě přizpůsobíte vlastním potřebám a představám, umístíte přesně tam, kam potřebujete, kdykoliv přesunete z jednoho místa na druhé… a hlavně se vůbec nezdržujete údržbou. Jednoduše – ulehčí vám život a ochrání bezpečí pro váš vůz. 

Kvalitní, odolné a přizpůsobitelné

Pro výrobu garážových modulů se používá výhradně pevný, naprosto bezúdržbový beton třídy B45. Stěny mají sílu 8 cm, jsou tedy tenčí, než stěny zděné garáže, získáte tak až o 40 cm více užitného prostoru. Kterého, jak jistě víte, není obzvláště v garáži nikdy dost.

a banner akční nabídka

Betonové moduly jsou zároveň variabilní, snadno tak v případě potřeby spojíte více modulů do sestav. A to jak vedle sebe, za sebe, tak i na sebe, mohou tak vzniknout dvojgaráže, řadové garáže, ale i patrové garáže, které uspořádáte a rozmístíte přesně podle svých představ. Betonové garáže Rekers GmbH navíc můžete umístit i do svahu…

Mobilní a okamžitě k dispozici

Betonové garáže Rekers jsou mobilní, můžete je tak přesouvat z místa na místo, aniž byste si museli vyřizovat stavební povolení. Nepotřebujete ani základovou desku, garáže se osazují pouze na základové pásy, šetří tak nejen vaše peníze, ale i čas.  Samotná montáž je skutečně rychlá. Během 24 hodin tak lze postavit i 20 betonových garáží, což je v případě tradiční zděné výstavby naprosto nemožné. Pokud tedy chcete ušetřit a zároveň rychle zajistit kvalitní parkování pro svůj vůz nebo prostor pro skladování materiálů, jsou mobilní betonové garáže Rekers přesně pro vás. 

 

Virtuální prohlídky betonové garáže Rekers GmbH.

Betonová garáž standardní provedení                               Betonová dvojgaráž na dvě auta

 

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací na stránkách německého výrobce www.rekers.cz