dvougaraz 1

K tomu, aby byl váš automobil v bezpečí před zloději, poškozením a nepřízní počasí je potřeba garáž. Postavit zděnou garáž je však nejen časově, ale zejména finančně náročné. Náklady na výstavbu totiž běžně dosahují dvě stě až tři sta tisíc korun. A stavba trvá několik týdnů až měsíců…. Naštěstí existuje až o 60% levnější, stejně kvalitní řešení, které díky rychlé montáží poskytne automobilu bezpečné kryté stání během několika hodin.  Tím řešením je betonová garáž z modulů tradičního německého výrobce Rekers.

Prémiová kvalita, maximální přizpůsobitelnost

Přesně takové betonové garáže jsou. Pro výrobu monolitů se používá vysoce pevný beton třídy B45. Stěny o síle minimálně 8 cm jsou zvenčí opatřeny odolnou stříkanou omítkou, zevnitř pak omyvatelným nátěrem. Betonová garáž tak nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. A díky tomu, že jsou stěny tenčí než v případě zděné garáže, poskytuje o několik desítek cm větší užitný prostor. Do stěn lze rovněž instalovat skryté rozvody elektřiny. Součástí jsou samozřejmě výklopná popřípadě sekční vrata a pestrá škála dalšího příslušenství a doplňků. Úložný prostor garáže tak snadno a rychle rozšíříte umístěním regálů… a chcete-li, aby byla vaše nová garáž nejen krásná, ale rovnou netradiční, můžete ji ozvláštnit přírodní zelenou střechou. Možnosti přizpůsobení vlastním představám jsou téměř neomezené.  

a banner akční nabídka

Rychlá výstavba a mobilita

Betonové montované garáže jsou mobilní stavby, vynikají tedy i rychlostí stavby (montáže). Nevyžadují základovou desku.  Pro umístění na pozemek tak většinou není nutné ani stavební povolení či ohláška. Montované garáže se osazují pouze na základové pásy, což představuje další velkou finanční i časovou úsporu. Zároveň je možné garáž ze stávajícího místa kdykoliv přesunout na místo nové, které vám bude více vyhovovat… Velkou výhodou je i možnost jejich umístění do svahu.

Dopřejte svému vozu bezpečné parkování v betonové garáži – auto bude v bezpečí, vy ušetříte peníze i čas. 

Virtuální prohlídky betonové garáže Rekers GmbH.

Betonová garáž standardní provedení                               Betonová dvojgaráž na dvě auta

   

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací na stránkách německého výrobce www.rekers.cz