betonova dvojgaraz 

Více automobilů, než místa na parkování. Problém, který má několik řešení. Nejčastěji je to stavba velké zděné garáže. Velká garáž však znamená velké až několikasettisícové investice, běžně přesahující 300 tisíc korun. Naštěstí existuje stejně kvalitní a levnější alternativa, která vám navíc ušetří několik týdnů výstavby i výdaje na stavební povolení, základovou desku…

Betonová dvojgaráž je až o 50% levnější, ušetřívám tak i více než 150 000 korun. Velkou výhodou je rovněž mobilita betonové dvojgaráže, nejenže vám umožňuje ji kdykoliv přesunout z jednoho místa na druhé, ale zároveň se obejdete bez stavebního povolení, základové desky a celá montáž je skutečně blesková. Spočívá totiž pouze v osazení hotového betonového modulu na připravené základové pásy. Automobil tak můžete zaparkovat do garáže během cca. 2 hodin od započetí montáže.

a banner akční nabídka

Pro výrobu garážových modulů se používá výhradně beton třídy B45 té nejvyšší kvality. Stěny o tloušťce 8 cm jsou vysoce pevné a tenčí, než stěny zděné garáže, čímž vzniká daleko více užitného prostoru. Garáž Rekers je opatřena stříkanou omítkou (s možností výběru odstínu). Součástí jsou také sekční, výklopná, ale i dvoukřídlá (celodřevěná) vrata. S možností rozšíření o ovládání tzv. telecody, tedy skrze klávesnici s číselným kódem… K dispozici jsou dále doplňky jako okna, boční dveře a široká škála dalšího volitelného příslušenství. Garáž je včetně podlahy a hydroizolace střechy a přípravy napojení na kanalizaci. A to vše už od 205 000 Kč bez DPH.

 

Kromě parkovacích míst pro dva automobily, poskytuje betonová hotová dvojgaráž vhodné místo pro zřízení vlastní dílny nebo krytých skladovacích prostor. Betonové dvojgaráže na klíč od Rekers jsou tak doslova multifunkční. Ideální řešení pro jakékoliv využití.

Virtuální prohlídky betonové garáže Rekers GmbH.

Betonová garáž standardní provedení                               Betonová dvojgaráž na dvě auta

   

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Rekers GmbH pro ČR.

Více informací na stránkách německého výrobce www.rekers.cz

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.