betonove garaze radove

 

Betonové řadové garáže Standard Plus a Exklusive

Potřebujete levně a rychle zajistit kryté stání pro velký počet osobních nebo nákladních vozů, ale stále nenacházíte vhodné řešení? Už nehledejte, právě jste ho našli, jsou jím betonové řadové garáže z vysoce kvalitních modulů předního německého výrobce Rekers. Tyto betonové moduly vynikají nejen svou výhodnou cenou, odolností, nulovými nároky na údržbu, ale také přizpůsobitelností a rychlostí výstavby. Velkým plusem je rovněž mobilita.

Na výběr máte jak levnější modely v provedení standard, ideální řešení v případě, že je vaším cílem maximální úspora a získání produktu prémiové kvality, tak dražší a designově originální a poutavé garáže řady Exklusive…

Zvýšené řadové garáže

Betonové řadové garáže navržené speciálně pro rozměrnější automobily. Oproti provedení Standard Plus disponují o 20 cm vyšším průjezdem, což umožňuje komfortní parkování nákladních vozů, dodávek, minibusů a podobně. Celková výška tohoto typu garáže je 2,7m.

a banner akční nabídka

Řadové garáže zapuštěné do svahu

Moduly Rekers umožňují i realizaci řadových garáží zapuštěných do svahu. Jak částečně, tak kompletně. Úplné zapuštění vyžaduje dodatečné zesílení modulu ve výrobě, zajištění kvalitního odvětrání a hydroizolace nad rámce standardní dodávky.

 

Patrové řadové garáže

Výhodou betonových řadových garáží je také možnost libovolného uspořádání. Kromě běžného sestavení, mohou být umístěny i nad sebe a vytvořit patrové garáže. Možnosti jsou v tomto ohledu prakticky neomezené.

 

Rychlá výstavba a přizpůsobitelnost

Oproti zděné výstavbě pak mají ještě další podstatnou výhodu – není nutná základová deska, pouze základové pásy, na které se garáž osadí, což výrazně zjednodušuje a urychluje proces celé výstavby. Během 48 hodin tak lze postavit až 20 garáží, které lze doplnit o celou řadu praktického příslušenství, které uživatelský komfort ještě zvýší. 

 

ceník

Betonové garáže One Trade

Betonové garáže REKERS

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.