nastavbovy carport siebau

Luxusní přístřešek na auto za výhodnou cenu

Potřebujete krytý prostor k parkování svého automobilu, ale nechcete mít u domu nebo firmy klasickou garáž, ale něco modernějšího? Pak je pro vás ocelový přístřešek Siebau jasnou volbou. Všechny Carporty tohoto tradičního německého výrobce vynikají jednoduchým, ale maximálně stylovým a moderním designem a prvotřídním zpracováním. To jsou také hlavní důvody, proč jsou celosvětově populární. Už za cenu okolo 70 000 Kč, totiž získáte přístřešek na auto, který ochrání váš vůz před rozmary počasí, a také poslouží jako skvělý designový doplněk zahrady, který vám budou všichni závidět a obdivovat jej.

a banner akční nabídka

Rychlá montáž bez stavebního povolení

Navíc ušetříte desetitisíce až statisíce korun, které by si vyžádala stavba zděné nebo koupě betonové garáže. A můžete ho začít naplno používat už za 24 hodin. Montáž nevyžaduje stavební povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona).

  • Video výrobce plechové garáže Siebau GmbH

  • Videopříspěvek HD

Vyberte a přizpůsobte si přístřešek podle vlastních představ

Dodáváme jak jednomístné, tak dvojmístné i řadové přístřešky na auto. Včetně nástavbových modelů pro spojení přístřešků s klasickou garáží, a to v široké škále rozměrů.

Přístřešek si můžete nechat opatřit libovolným odstínem nabídky, případně prosklení střecha. Nebo jej doplnit o praktické a zároveň vysoce elegantní boční panely, které automobil ochrání před větrem…

Virtuální prohlídky ocelové přístřešky na auta Siebau GmbH.

Přístřešek na dvě auta s vnitřním boxem                             Přístřešek na auto standard

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Siebau GmbH pro ČR a SR. 

Více informací na www.siebaucz.cz

Katalog produktů Siebau (PDF)

Další využití přístřešku

Přístřešek na auto nemusíte používat jenom k parkování svého čtyřkolového miláčka. Poskytuje také vhodný prostor k uskladnění materiálu, úchově zahradního nábytku a zároveň se jedná o skvělou náhradu za chybějící pergolu. Možností, jak můžete svůj přístřešek na auto využít, je zkrátka mnoho.

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.