standardni oblozena kamenem

Finanční a materiální úspora

Betonové garáže vám ušetří až statisíce korun. Jejich pořizovací náklady jsou totiž až o 60% nižší, než u zděné výstavby. Jednoduchou betonovou garáž získáte už za pouhých 98 977 Kč. Pro aktuální ceny navštivte záložku cenník.

Nemusíte investovat do základové desky ani hydroizolace. Nepřesáhne-li plocha garáže 25m čtverečních, nemusíte vyřizovat ani stavební povolení, stačí vám jen levnější ohlášení stavby.

a banner akční nabídka

 

Garance pevné ceny, žádný stres

Cena hotové betonové garáže je pevná. Nehrozí tak vícenáklady jako u klasické výstavby. Nemusíte se tedy obávat toho, že vám odhadované finance na pořízení garáže nebudou stačit, že překročíte rozpočet… vždy přesně víte, kolik zaplatíte.

Vše realizuje jediná firma. Žádní další dodavatelé. Přímá, rychlá, jasná komunikace a snadná organizace celé výstavby – žádná rizika vyplývající z jednání s několika stavebními firmami a dodavateli. Nemusíte se s ničím stresovat a zdržovat.

 

Úspora času

Mezi další výhody betonových garáží patří rychlost stavby. Výstavba tradiční zděné garáže trvá průměrně 3 měsíce. Někdy i déle. Betonovou garáž stačí doslova sundat z auta, osadit na připravené základové pásy a doplnit o příslušenství. Garáž tak může váš vůz chránit už za 2 hodiny.

 

Větší užitná plocha, 100% odolnost a maximální ochrana

Stěny betonové garáže jsou užší, než u zděné varianty, ale současně dostatečně silné (80mm). Nejen, že tak odolají působení nepříznivých vlivů a ochrání váš automobil prakticky za každé situace, zároveň díky tomu získáte více užitného prostoru. Což je obzvláště u garáže, kde se hodí každý centimetr navíc velkou výhodou.

 

Snadná rozšiřitelnost a mobilita

Výhody betonových garáží jsou opravdu četné. Další z nich je i snadná rozšiřitelnost o další místo k parkování, nebo prostor pro dílnu či skladování. Jednoduše stačí kdykoliv pořídit další garáž a napojit ji k té stávající. Případně umístit kamkoliv jinam. Garáž lze jednoduše doplnit i o carport, který vytvoří další kryté stání pro váš vůz, a který pak můžete využívat také jako zahradní pergolu.

Díky absenci základové desky můžete betonovou garáž kdykoliv přesunout na jiné, vhodnější místo, a tím uvolnit prostor k jiným účelům…

 

Dlouhá životnost a nadstandardní záruční doba

Životnost betonové garáže je srovnatelná s jakoukoliv zděnou stavbou, je tedy téměř neomezená. Zároveň získáte místo standardních dvou let rovnou 5letou záruku.

Nyní již znáte výhody betonových garáží, tak neváhejte, pořiďte si vlastní a ušetřete čas i peníze.

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.