hanty mansijsk dsc 0369

Napínání plachty a montovaný rám – skálopevná stabilita

Plachtové garáže ShelterLogic se skládají z vysoce odolné trubkové oceli o ∅ 35 mm s kvalitní povrchovou úpravou proti zákeřné korozi.

Dokonalou pevnost rámu garáže i za nepříznivého počasí zajišťují 3 ocelové zámky. Příčné vzpěry udržují voděodolnou polyethylenovou plachtu stále napnutou a současně vyrovnávají celou konstrukci. Maximální úroveň jejího napnutí pak zabezpečí 8 ráčen, které současně slouží k uchycení dveřního rolovacího dílu.

a banner akční nabídka

Plachta z bezešvé tkaniny

Plachta z 100% voděodolné RipStop tkaniny (tepelně spojený trojvrstvý tkaný polyetylen), je opatřena účinnou vnější i vnitřní ochranou proti UV záření. Středová část je ošetřena proti blednutí.

 

Odolnost plachtových garáží v zimě

Plachtové garáže ShelterLogic, jsou populární i v oblastech s extrémně nepříznivými klimatickými podmínkami jako Aljaška nebo Sibiř.

Rám obstojí v každé situaci. Střecha vyniká zvýšenou odolností proti protržení, pokud přesto dojde k poškození plachty, snadno ji opravíte se sadou pro opravu bazénové PVC fólie. Není však primárně stavěna na vysoké zatížení. Několikacentimetrové vrstvy sněhu je tak nutné odstranit. Zároveň tím zabráníte zledovatění napadaného sněhu, kterého se zbavuje poměrně obtížně.

Stačí tedy správně napnout plachtu, v zimě odstranit napadaný sníh a plachtová garáž vydrží skutečně cokoliv. Proto neváhejte a zajistěte svému vozu levné a bezpečné parkování od ShelterLogic i vy.

 

ceník

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.