garage-compact

Výhody plachtových garáží

 

Finanční a časová úspora

Výhody plachtových garáží jsou četné. Největší z nich je jednoznačně výhodná cena, která začíná už na příjemných 10 953 Kč. Plachtová kůlna pak může být vaše už za 4 197 Kč.

Garáže a kůlny jsou montované, pro jejich umístění na pozemek tedy nepotřebujete stavební povolení, základy nebo základovou desku, což přináší další peněžní úspory.

Plachtové garáže jsou určeny k montáži svépomocí pro dvě osoby bez předchozích zkušeností. S využitím podrobného návodu, který je součástí balení. Na rozdíl od plechové nebo zděné garáže, je tak plachtová garáž připravena k plnému využití během pouhých 90 minut.

a banner akční nabídka

Mobilita a kompaktní balení

Mezi výhody plachtových garáží patří také možnost přesunu z jednoho místa na druhé. Jediné, co je pro to potřeba udělat, je provést demontáž, přesunout garáž a opětovně ji smontovat na novém místě.

Pro pohodlný přesun vám poslouží taška na kolečkách, která je součástí balení a poskytuje dostatek prostoru pro uložení jednotlivých dílů garáže. Stejně jako celé balení je skladná, takže se snadno vejde do kufru nebo na zadní sedadla.

Prvotřídní materiály a dlouhá životnost

Ocelový rám s práškovou povrchovou úpravou DuPont je odolný proti nepříznivým klimatickým podmínkám a korozi. Jeho dlouhá životnost je tak zaručena.

Voděodolná plachta z tkaného polyetylenu s ochranou proti UV záření udrží váš vůz v bezpečí před větrem, deštěm, sněhem i žhnoucím sluncem, čímž zabrání vzniku rzi či dalším typům poškození vozu. A samozřejmě vysokým teplotám v interiéru.

 

Široké možnosti využití

Plachtové garáže jsou vhodné jako kryté stání pro malé i středně velké vozy, čtyřkolky, sněžné skútry nebo motorky, zahradní traktory. Zároveň je lze použít pro skladování materiálu, dřeva či úschovu zahradního nábytku, nářadí…

 

Plachtovou garáž tak můžete zároveň kdykoliv rozložit, uschovat nebo přemístit a sestavit jinde. Je tedy plně mobilní, takže rozhodnete-li se například jet na dovolenou autem, stačí garáž zabalit zpět do krabice, naložit do kufru a vzít s sebou.

Plachtová garáž poskytuje dostatek prostoru jak pro vůz, tak úschovu dřeva a dalších materiálů čipředmětů. Ocelovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou, zabraňující vzniku rzi a korozi, pak zakrývá voděodolná plachta z polyethylenové tkaniny odolné proti protrhnutí. Plachta je rovněž ošetřena ochranou proti UV záření. Takže chrání váš vůz před poškozením a vysokými teplotami v interiéru, vznikajícími v důsledku déletrvajícího parkování na nekrytém prostoru. 

Plachta je rovněž opatřena přípravky proti stárnutí, blednutí a plísním.  Její dokonalé napnutí zajišťuje napínací ráčnaRatchet Tite. Vyvážené napnutí plachty a 100% stabilitu garáže za jakýchkoliv okolností, pak zase příčné vzpěryCrossRail a EasySlide.Chcete také ušetřit desetitisíce korun a ochránit automobil před nepřízní počasí? Pak je pro vás levná plachtová garáž ShelterLogic přesně to, co hledáte. 

 

ceník

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.