Plechové garáže

Hlavní výhodou plechové garáže se stává, že levně zajistí bezpečné parkování pro vaše auto a nabídne také štědrý úložný prostor. I proto jsou levné plechové garáže oblíbené nejen u soukromníků, ale i stavebních firem a podnikatelů. Těm poslouží jako sklad materiálu, dílna či obytné buňky.

Široké možnosti

Kromě typizovaných modelů u nás pořídíte také plechové garáže na míru, se zvýšenou střechou, atypickými rozměry, otvory pro okna, v pozinkovém provedení i s barevným lakováním. Rovněž je na výběr mezi garáží pro jedno i dvě auta, a to jak v levnější variantě s rámem z pozinkových jeklů, tak i silnějších L-profilů tzv. eurogaráže.

Mezi nejžádanější patří:

  • Plechová garáž 3 x 5 m
  • Plechová garáž 6 x 3 m

To, že jsou garáže plechové, má výhodu v příznivé ceně. Nejlevnější pořídíte už za 12 000 Kč. Zároveň získáte rychlou montáž, a to během pár hodin a prakticky kdekoliv. Stejně snadná je i následná demontáž a případný přesun na jiné místo. Montovaná konstrukce a mobilita zároveň znamenají, že se obejdete bez stavebního povolení či základů, garáž totiž stačí osadit na patky či dlažbu. 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

 

b75a6d90f915b0bc2cf42779f7660be6

Zobrazit fotogalerii