reference levn gare 1

Když se mezi lidmi někdo řekne slovní spojení "plechová garáž", většina lidí si představí nějakou plechovou boudu s rezavými vraty. To je ale jen historický obraz zoufalých amatérských pokusů o garáž někdy před rokem 1989. Dnes je situace jiná, plechové garáže se vyrábějí průmyslově a jejich ceny jsou možná nižší, než kdyby si někdo chtěl materiál jednotlivě nakoupit v obchodní síti, plechy pak zpracovat a upravit, smontovat a garáž dokončit.

a banner akční nabídka

Protože požadavky a potřeby můžeme mít odlišné, nabízí proto velké množství garáží různých rozměrů, výšek, modifikací, barev a podobně, takže se dnes již nikdo nepokusí plechovou garáž budovat amatérsky. Jaký je tedy výběr? Jen namátkou uvádíme plechovou garáž se sedlovou střechou, výrobek německé společnosti SIEBAU. Tato garáž je vyrobena z kvalitních pozinkovaných materiálů, které zaručují vysokou stabilitu, spolehlivost ale i dlouhou životnost. Garáž je projektována jen v nezateplené variantě. Zákazník si garáž objedná a dodávku pak tvoří jednotlivé díly, což jsou boční stěny, zadní stěna a přední stěna s garážovými vraty. Součástí je samozřejmě i střecha se střešní atikou, nosnými střešními profily a všechen spojovací materiál, objednat si lze jako doplněk i okapy. Na obvodové stěny, které jsou montované z pozinkovaných ocelových profilů o síle 0,7 mm, v trapézovém nebo rovném provedení a opatřený zvenčí stříkanou omítkou s fasádní barvou v osmi barevných odstínech. Pokud jde o střešní ocelové plechy, jsou vyrobeny v trapézovém provedení a lakované v hnědé barvě hnědé nebo jako imitace tašek v barvě cihlově červené a černé dle přání zákazníka.

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

Možná čtenáře zarazí pojem zinkovaný plech, ale na plechové garáže se používá speciální povrchová úprava „Galvalume", kdy jde o zinkování s přídavkem hliníku, kterého je ale až 55%. To zaručuje 5 až 6x vyšší životnost oproti klasickému galvanickému pozinkování.