garaz

Plechové garáže polské - popis vlastností a výhod

Garáž, kterou si může dovolit každý

Plechové garáže předního polského výrobce Wojstal, patří do kategorie levných plechových garáží, které sice neoplývají luxusním vzhledem, ale za minimální náklady poskytnou maximální užitek. Hledáte nejlevnější možnou alternativu zděné garáže nebo levné skladovací prostory? Plechové garáže Wojstal jsou přesně pro vás. Nejlevnější typ získáte už za 12 000 Kč.

Rychlá montáž bez povolení

Plechové garáže jsou mobilní, takže kromě toho, že je kdykoliv a kamkoliv snadno přesunete, ušetříte i na stavebním povolení. Nebudete ho totiž potřebovat (do 25m2 zastavěné plochy a stavebního zákona). Ušetříte tak nemalou částku.

a banner akční nabídka

Osazení plechové garáže probíhá na připravený základ – základová deska, základové pásy. Případně na zámkovou dlažbu či patky. A kotví se pomocí šroubů a hmoždinek. Montáž zpravidla nevyžaduje použití těžké techniky a je hotová do 24 hodin (v průměru 5h).

Variabilita a odolnost

Plechové garáže jsou bezúdržbové a veškeré plechové díly zinkované. Výborně tak odolávají nepříznivým klimatickým podmínkám, čím se výrazně prodlužuje jejich životnost.

Z pestré nabídky modelů si vybere každý. I vy. Dodáváme jak jednogaráže, dvojgaráže tak i řadové garáže. V různých provedeních a rozměrech. Je tak na vás, jestli dáte přednost variantě s klasickou pultovou nebo elegantnější sedlovou střechou. Součástí jsou dvoukřídlá nebo výklopná vrata. Nejlevnější model v „přírodní“ pozinkové barvě, garáž však můžeme na přání opatřit krásným barevným lakováním RAL (na výběr z 30 odstínů).

Nejžádanější modely máme vždy skladem, ihned k odběru. Proto neváhejte, ušetřete statisíce korun a kupte si levnou plechovou garáž ještě dnes.

 

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.