wojstal7

 

Levná pozinková garáž – šetří peníze i čas

Levná pozinková garáž je až 20x levnější, než stavba zděné garáže. Jedná se tak o nejlevnější způsob jak zajistit svému vozu bezpečí před krádeží a nepříznivým počasím, které vám ušetří statisíce korun. Týdny náročné výstavby…

Nejlevnější pozinkové provedení (bez barevného lakování) získáte už za pouhých 12 000 Kč, elegantnější variantu s krásným barevným lakováním RAL dle vlastního výběru od 15 000 Kč. Další tisíce ušetříte na stavebním povolení, které pro mobilní stavby do 25m2 zastavěné plochy není zpravidla nutné, viz novela stavebního zákona z roku 2013.

garáže

Minimální stavební připravenost – rychlá montáž

Osazení garáže se provádí na připravený základ – betonová základová deska, základové pásy, betonové patky nebo panely. A kotví se pomocí šroubů a hmoždinek. Montáž standardně nevyžaduje použití těžké techniky, provádí se ručně. K využívání je připravena už během 24 hodin (průměrně 5h). Ve srovnání se stavbou zděné garáže je tak několikanásobně rychlejší a jednodušší.

Jednoduchost konstrukce navíc umožňuje kdykoliv provést demontáž celé garáže. A její následné přesunutí na nové místo, kde pro ni máte např. lepší využití a podobně. Díky tomu, často slouží i jako takzvaný rychlý sklad stavebního materiálu, zboží či dřeva. Skvěle zastoupí i chybějící zahradní domek. Možností, jak může být levná pozinková garáž využitá, je nespočet.

Odolnost a široké možnosti přizpůsobení

Levné plechové garáže jsou bezúdržbové. Ošetřené kvalitním žárovým zinkováním, které zvyšuje jejich odolnost vůči nepřízni počasí a vzniku rzi, a tím podstatně prodlužuje životnost.

Jednomístné garáže, dvojgaráže i řadové garáže dodáváme v mnoha rozměrových i designových variantách. K dispozici jsou tak malé, střední i velké garáže s plochou nebo sedlovou střechou a výklopnými či dvoukřídlými vraty. S širokou nabídkou doplňkového příslušenství, zahrnujícího okna, boční dveře, regály nebo elektropohon vrat.

 

Proč si vybrat právě nás?

Jsme největším prodejcem garáží v ČR. Všem klientům zajišťujeme profesionální, bezplatný servis a poradenství. Montáž zajišťují zkušení čeští zaměstnanci, disponujeme největším ukázkovým centrem přístřešků a garáží u nás a nejžádanější modely máme vždy skladem, k okamžitému odběru.

Proto neváhejte, vsaďte na profesionály, kvalitu a vyberte si vlastní plechovou garáž i vy. Ušetříte statisíce a spoustu času.

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.