wojstal

 

Plechové garáže v RAL se zinkováním - skoro nic nestojí a skvěle vypadají

Plechové garáže v RAL lakování jsou elegantnější variantou standardního přírodního pozinkového provedení. Na výběr je z celkem 30 různých barevných odstínů. Kromě samotné garáže, jejíž cena začíná na pouhých 15 000 Kč, je možné opatřit libovolnou barvou RAL i garážová vrata a střešní atiku. Jednoduše tak sladíte vzhled garáže se svým domem nebo projektem. Nikdo přece nechce na zahradě místo krásné garáže jen šedivou obludu.

 

Pozor na překupníky - před nákupem doporučujeme přečíst tento příspěvek ZDE

 

Rychlá montáž a mobilita

Jednoduchá konstrukce umožňuje rychlou montáž bez použití těžké techniky. Garáž je tak připravená k plnému využití do 24 hodin. Což je v případě několikanásobně dražší zděné garáže nemožné. Koupí plechové garáže v RAL tak ušetříte nejen statisíce korun, ale i týdny zdlouhavé výstavby. Navíc ji můžete kdykoliv demontovat a přesunout na jiné místo. A obejdete se bez stavebního povolení.

Osazení garáže lze kromě betonové základové desky, lze provést také pouze na základové obvodové pásy, zámkovou dlažbu nebo betonové patky. Tím vzniká prostor pro další úspory v řádu tisíců korun.

a banner akční nabídka

 

Široká nabídka modelů

Dodáváme jak jednoduché plechové garáže s jedním stáním, tak dvojgaráže a řadové garáže s dvoukřídlými/výklopnými vraty a plochou/sedlovou střechou. Hravě si tak vyberete takové provedení, které přesně odpovídá vašim potřebám. Bohatá nabídka doplňkového příslušenství je samozřejmostí.

 

Multifunkčnost

Plechové garáže v RAL jsou vhodné i pro zřízení dílny, zahradního domku pro úschovu materiálu, ale i skladových prostor a podobně. Proto neváhejte a začněte využívat výhod levných plechových garáží s lakováním RAL i vy.

 

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.