pozinkova garaz

Levné skladování s garážemi Wojstal

Plechové garáže jsou multifunkční, kromě parkování automobilu, se tak často používají jako takzvané rychlé sklady, umožňují totiž levné skladování velkého množství stavebního materiálu, dřeva, zboží či pneumatik. Často slouží třeba i k uskladnění lodí.

Důvodem je jejich velice nízká cena, jednoduchost montáže a mobilita. Nejlevnější garáž ke skladování koupíte už za pouhých 12 000 Kč. Provedení s barevným lakováním pak od 15 000 Kč. I při koupi několika kusů, tak ušetříte i několik set tisíc korun, které by si vyžádala investice do stavby zděného skladu nebo montované skladové haly. Případně dlouhodobý pronájem skladových prostor.

Montáž jedné plechové garáže pro levné skladování navíc trvá jen několik hodin (do 24 hodin). Stavba zděných skladovacích prostor až několik měsíců. Garáž je rovněž snadno přenositelná. Kdykoliv ji snadno demontujete, uschováte nebo přesunete na vhodnější místo. Navíc nemusíte vyřizovat drahé stavební povolení či ohlášku (dle zastavěné plochy a stavebního zákona).

a banner akční nabídka

Výhodou je rovněž široká nabídka rozměrů a typů levných plechových garáží. Na výběr tak máte z malého i velkých jednoduchých garáž, které je možné dále kombinovat do libovolně velkých a uspořádaných sestav. Což sebou přináší další výhody v podobě snadné rozšiřitelnosti skladovací plochy. Součástí garáže (levného skladu) jsou výklopná nebo dvoukřídlá vrata. Samozřejmostí je také široká nabídka doplňkového příslušenství v podobě úložného systému… Garáž/sklad si tak snadno přizpůsobíte vlastním potřebám a nárokům.

Garáže jsou rovněž 100% bezúdržbové a ošetřené kvalitním zinkováním, které je chrání před nepříznivými klimatickými vlivy a korozí, a tím zajišťuje dlouhou životnost.

Proč skladovat draze, když nemusíte. Ušetřete statisíce a získejte levné skladování s garážemi Wojstal. Stačí si jen vybrat. 

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.