img 5128

Pozinkové garáže Wojstal

Levné plechové pozinkové garáže se vyrábí z pozinkovaného „L“ profilu. Účinně tak odolávají nepříznivému počasí a korozi.  A kromě toho mají celou řadu výhod. Především vám ušetří čas, peníze, jsou mobilní a 100% bezúdržbové.

Pozor na překupníky - před nákupem doporučujeme přečíst tento příspěvek ZDE

Nová garáž skoro zadarmo a do 24 hodin

Cena levné pozinkové garáže začíná na pouhých 12 000 Kč. Je tedy cca 20x levnější, než stavba zděné garáže. Její koupí tak ušetříte i více než 200 000 Kč. Další tisíce ušetříte na stavebním povolení, vůbec ho totiž nepotřebujete (dle zastavěné plochy a stavebního zákona).

a banner akční nabídka

Montáž provádíme ručně, bez použití těžké techniky. Průměrná doba montáže standardní plechové garáže je 5 hodin (max. 24h). Osazení se provádí na betonovou základovou desku, základové pásy, zámkovou dlažbu nebo jen betonové patky. K ukotvení slouží šrouby a hmoždinky.

Plechové pozinkové garáže jsou navíc mobilní, lze je tedy libovolně přesouvat z jednoho místa na druhé podle toho, jak potřebujete.

Přizpůsobitelnost a široké možnosti využití

Garáže Wojstal dodáváme v různých velikostech a typech. Na výběr jsou jednogaráže, dvojgaráže, ale i řadové garáže s plochou a sedlovou střechou a výklopnými nebo dvoukřídlými vraty. S možností volby barevného lakování garáže i vrat podle vlastního výběru (paleta zahrnuje 30 různých odstínů). Bohatá nabídka doplňkového příslušenství je samozřejmostí.

Plechové zinkované garáže jsou vhodné rovněž pro zřízení dílny, zahradního domku pro úschovu zahradních potřeb nebo skladovacích prostor a podobně. Jsou jednoduše multifunkční.

Začněte využívat výhod plechové garáže i vy. Ušetřete své peníze i čas, stačí si jen vybrat.

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.