garaz v ral barve

Levná plechová garáž v barvě RAL

Kromě nejlevnější garáže v přírodním pozinkovém povedení, dodáváme i plechové garáže s barevným lakováním dle vzorníku RAL, který zahrnuje celkem 30 různých odstínů, z nich si sami vyberete takový, jaký se vám líbí nebo hodí k domu či projektu. Libovolným barevným lakováním ze vzorníku RAL, je možné opatřit i vrata a střešní atiku.

Minimální pořizovací náklady

Levná plechová garáž v barvě RAL vás vyjde pouze na 15 000 Kč, tedy na výrazně méně než stavba zděné nebo koupě levnější betonové garáže. Ušetříte tak až statisíce korun. A další tisíce na stavebním povolení. Pro mobilní stavby jako jsou právě plechové/betonové garáže totiž není nutné (do 25m2 zastavěné plochy a stavebního zákona).

Blesková montáž, okamžitá využitelnost

Skutečnost, že se jedná o mobilní stavbu má kromě finančních úspor i další výhodu. Tou je rychlá montáž/demontáž. Bez využití těžké techniky a do několika hodin (dle typu a velikosti garáže cca. 5 až 24 hodin). Odpadá tak zdlouhavá a náročná výstavba spojená s realizací zděné garáže. Hotová garáž je připravena k okamžitému využití.Osazení se zpravidla provádí na betonovou základovou desku nebo základové pásy. Případně na betonové patky či panely. Ke kotvení jsou použity hmoždinky a šrouby.

a banner akční nabídka

Odolnost, variabilita a široké možnosti využití

Levné plechové garáže v barvě RAL jsou bezúdržbové a ošetřené kvalitním žárovým zinkování. Díky tomu účinně odolávají nepříznivým klimatickým vlivům a následnému vzniku rzi. Tím se výrazně prodlužuje doba životnosti celé garáže. Profil pozinkovaného plechu plechových garáží je silný 0,55 mm, ideální tloušťka pro plechové garáže. Garáže mají rovněž výborné statické vlastnosti.

Jednomístné garáže, dvojgaráže s plochou nebo sedlovou střechou, a výklopnými nebo sekčními vraty si snadno přizpůsobíte podle vlastních představ. Díky bohaté nabídce doplňkového příslušenství tak můžete svou garáž doplnit o plastové okno nebo praktický úložný systém… Nejžádanější modely máme skladem, ihned k odběru. Stačí si jen vybrat.

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.