img 7164

Plechové EUROGARÁŽE

Levné plechové Eurogaráže Wojstal se vyrábí z „L“ profilu, které se pro stavebnicové garáže skvěle hodí. Jsou totiž lehké a současně pevné a odolné. Profil použitého plechu u Eurogaráží je síly 0,55 mm. Veškeré plechové díly jsou ošetřeny kvalitním žárovým zinkováním, které zajišťuje jejich odolnost vůči nepříznivým klimatickým vlivům a korozi. Tím se razantně prodlužuje i celková životnost plechové Eurogaráže. Výhodou jsou i výborné konstrukční a statické vlastností, díky nimž obstojí i v náročnějších podmínkách.

Pozor na překupníky - před nákupem doporučujeme přečíst příspěvek ZDE

 

Cena plechové EUROGARÁŽE

Je oproti betonové garáži nebo tradiční zděné výstavbě i o více než 50% nižší, jiupí tak ušetříte desetitisíce až statisíce korun. Nejlevnější Eurogaráž značky Wojstal o rozměrech 3x5m, pak získáte už za pouhých 25 250 Kč.

garáže

 

Montáž do 24 hodin

Jednoduchost konstrukce umožňuje dokončit montáž do 24 hodin, bez stavebního povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona), což je v případě zděné výstavby nemyslitelné. Garáž je navíc mobilní, takže ji můžete kdykoliv nechat demontovat a přesunout na jiné, vhodnější místo.

Osazení se provádí na betonovou základovou desku nebo základové pásy. Levnější variantou je ukotvení na betonové patky.

Přizpůsobitelnost

Plechové Eurogaráže standardně dodáváme v 5 rozměrových variantách. K dispozici jsou jak modely s plochou, tak i sedlovou střechou. Součástí garáže jsou kvalitní výklopná vrata, která lze, stejně jako atiku a samotnou garáž, opatřit barevným lakováním z palety RAL dle vlastního výběru.

Bohatá nabídka praktického příslušenství v podobě úložných regálů… je samozřejmostí. Proto neváhejte a začněte využívat výhod, které EUROGARÁŽ přináší i vy.

Virtuální prohlídky levných plechových garáží.

Nejprodávanější garáž pozink - cena 12 tis. Kč                      Plechová garáž na dvě auta s vraty a sedlovou střechou                        

Plechová garáž pozink + venkovní RAL v vraty                      Eurogaráž s vraty a sedlovou střechou

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.