radove-garaze-ii

Plechové řadové garáže – šetří peníze i váš čas

Někdy jedna garáž jednoduše nestačí. A je třeba zajistit kryté parkování i pro desítky automobilů současně. Stavba zděných garáží je obzvláště v tomto případě extrémně nákladná a zdlouhavá, a tedy finančně i časově nevýhodná. Na řadu tak stále častěji přicházejí populární plechové garáže, jsou totiž výrazně levnější a jejich montáž rychlejší.

Plechové řadové garáže totiž lze připravit během několika hodin či pár dní. Stavba spočívá ve smontování libovolného počtu jednomístných garáží do jednoho celku přesně podle představ klienta. Ihned poté jsou připraveny k použití. Plechové řadové garáže jsou zároveň mobilní, takže je kdykoliv snadno přemístíte z jednoho místa na druhé.  K řadovým garážím na klíč dodáváme výklopná vrata s dálkovým ovládáním.

a banner akční nabídka

Kolik plechové řadové garáže stojí?

Cena je individuální, přesto ušetříte i více než 50% nákladů oproti výstavbě zděných garáží. A odvíjí se především od rozsahu projektu (počtu garáží), rozměrech garáže a požadavcích zákazníka na vybavenost, konstrukční úpravy a podobně. Pro kalkulaci a další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pozor na překupníky - před nákupem doporučujeme přečíst tento příspěvek ZDE

 

Přizpůsobitelnost

V nabídce je široké spektrum rozměrů a příslušenství, takže si snadno vyberete přesně takové rozměry garáží, jaké nejlépe odpovídají danému projektu a plánovanému účelu.

Fasádu a střešní konstrukci je možné ponechat v přírodním pozinkovém provedení anebo opatřit elegantním barevným lakováním RAL (výběr z 30 odstínů). V ceně je rovněž venkovní omítka (8 různých odstínů).

 

Kvalita

Garáže jsou bezúdržbové a ošetřené kvalitním zinkováním, které zabraňuje vzniku rzi a prodlužuje životnost garáží. Mají rovněž výborné statické vlastnosti, díky nimž obstojí i v nelehkých podmínkách.

Ušetřete statisíce a začněte využívat všechny výhody, které plechové řadové garáže přináší. Pro více informací nás stačí kontaktovat.

 

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.