4

Výhody levných plechových garáží

Finanční a materiální úspora

Za největší výhody levných plechových garáží se zinkováním, se jednoznačně považují velmi nízké pořizovací náklady  - již od 12 000 Kč – montáž na ohlášku (do 25m2), bez nutnosti investovat do realizace základové desky. Osazení pouze na patky nebo betonové základy.

Časová úspora a mobilita

Samotná montáž je ve srovnání s běžnou výstavbou nadstandardně rychlá. Místo několika měsíců totiž trvá pouhých 24 hodin, bez použití těžké techniky.  Díky montované konstrukci lze garáž také kdykoliv rozložit, přesunout, opětovně smontovat a začít využívat. Ihned po dokončení montáže můžete parkovat svůj automobil, skladovat materiál…

Variabilita

Mezi výhody levných plechových garáží patří i široká nabídka doplňků, barev, rozměrů a kombinací jednotlivých modelů. Jednoduše si tak vyberete přesně takové provedení, jaké odpovídá rozměrům a typu vozu nebo prostorovým možnostem místa, kde plánujete garáž postavit.

a banner akční nabídka

Bezúdržbovost, odolnost a dlouhá životnost

Použití kvalitních zinkovaných plechů má za následek minimální nároky na údržbu, odolnost proti korozi a nepříznivým klimatickým podmínkám, čímž se výrazně prodlužuje životnost plechové garáže. A samozřejmě maximalizuje ochrana automobilu nebo uskladněného materiálu. 

Foto levné plechové garáže Wojstal

Jestliže hledáte opravdu levnou garáž pro svůj vůz, nebo rychlý sklad, jsou levné plechové garáže s žárovým zinkováním skvělým řešením. Naopak, pokud chcete spíše moderní a elegantní, ale přesto cenově výhodné garážové řešení, doporučujeme německé plechové garáže Siebau s omítkou a podlahou.

 

Jsme výhradním zastoupením polského výrobce Wojstal z.o.o. pro ČR.

Více informací na www.levne-garaze.cz

Levné plechové garáže z Polska jsou nejlevnějším řešením garážového stání pro jedno i více automobilů. Levné plechové garáže Vám dodáme ve velmi krátké době a garáž osadíme a smontujeme na vašem pozemku i s příslušenstvím dle Vašich individuálních požadavků. Plechové garáže můžete po instalaci okamžitě začít používat. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - od zpracování nabídky, přes vyhotovení dokladů až po dopravu garáže na místo určení a montáže. Naše nabídka levných plechových garáží z Polska je nabídkou kvalitních garáží, které nemají nic společného s tzv. "plechovou boudou". Levné plechové garáže můžete vidět v našem ukázkovém centru. Zveme Vás k jeho návštěvě.

Montáž zajišťují výhradně naši proškolení montážníci, se kterými se, narozdíl od polských kolegů, domluvíte.

 

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.