Plechové garáže s omítkou

Potřebujete kvalitní garáž pro své auto, ale nechcete investovat statisíce do zděné výstavby ani pořizovat levné plechové garáže za pár tisíc? Řešením jsou montované garáže s omítkou. Ta vyniká nízkou cenou a mobilitou. Bez stavebního povolení ji lze kdykoliv přestěhovat. 

Přizpůsobitelnost a široký výběr

Dodáváme jednomístné montované plechové garáže i dvougaráže v několika provedeních a desítkách rozměrů. Na výběr je široké množství provedení. Lze zvolit omítku  v kterémkoliv z 8 odstínů, sedlovou či plochou střechou s možností zvýšení nosnosti až na 350 kg/m². V případě garáže pro 2 vozy je možné prostor předělit příčkou a vytvořit dvě samostatné garáže místo jedné prostorné.

Rychlá montáž

Protože jsou garáže montované, sestavení je otázkou hodin a provádí se ručně, bez použití těžké techniky, jen s využitím hmoždinek a šroubů. Důležité je pouze počítat s prostorem pro přepravní vozidlo a manipulaci s jednotlivými prvky konstrukce. Osazení se běžně provádí na základové pásy, betonovou desku či zámkovou dlažbu. V případě, že nemáte čas či si netroufáte na sestavení garáže svépomocí, jsme schopni zajistit jak stavební přípravy, tak i samotnou montáž na klíč.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

plechov gar siebau s omtkou

Zobrazit fotogalerii

a banner akční nabídka