plechova garaz vario osnice

Německé plechové garáže SIEBAU s omítkou (odstín dle vlastního výběru) vynikají prémiovou kvalitou, moderním vzhledem a širokou škálou rozměrových variant a doplňkového příslušenství. Snadno si tak vyberete přesně takovou garáž, která bude dokonale ladit s architektonickým stylem vašeho bydlení a splní všechny další osobní požadavky. Nabídka zahrnuje jednoduché modely s jedním stáním, prostorné dvojgaráže nebo řadové garáže, ale i velmi populární kombinaci garáže a carportu. Variabilita celého systému rovněž umožňuje i jiné způsoby využití než parkování automobilu. Poslouží jako rychlý sklad materiálu, zahradní domek, zázemí odpadového hospodářství nebo venkovní kuřárna… možností je nespočet.

Dlouhá životnost, nulová údržba a výhodná cena

Klíčovým materiálem je ocel, veškeré díly jsou zinkovány speciální metodou Galvalume, která oproti běžnému žárovému zinkování obsahuje příměs až 55% hliníku. Plechová garáž SIEBAU je tak několikanásobně odolnější vůči korozi. S tím souvisí nulové nároky na údržbu a desítky let dlouhou životnost.

a banner akční nabídka

Zároveň je až i o více než 70% levnější, než zděná výstavba. Koupí německé plechové garáže tak ušetříte i přes 150 000 Kč. A to není vše.

Rychlá montáž, žádné stavební povolení

A protože se jedná o mobilní stavby, nemusíte platit za drahé stavební povolení ani vyřizovat ohlášku nebo investovat do základové desky (do  25m2 zastavěné plochy). Ušetříte tak ještě více peněz.

A zároveň i času. Montáž plechové garáže SIEBAU je totiž jednoduchá a rychlá. Do 24 tak máte hravě zajištěno kryté a bezpečné parkování pro svůj vůz, které ho ochrání jak před rozmary počasí, tak drzými zloději… a rovněž vám poskytne místo ke skladování. 

Foto plechové garáže s omítkou Siebau GmbH

Mobilita

Již smontovanou garáž navíc můžete kdykoliv demontovat, uschovat nebo přesunout na jiné, vhodnější místo, čímž ještě více rostou možnosti jejího využití.

Začněte využívat výhod plechové garáže s omítkou od Siebau i vy. Ušetříte peníze i čas. 

Virtuální prohlídky plechové garáže s omítkou Siebau GmbH                       

Plechová dvojgaráž typ Vario 6x6m, velká sekční vrata        Plechová dvojgaráž 6x6m + 2x vrata a sedlová střecha

Jsme výhradním zastoupením německého výrobce Siebau GmbH pro ČR a SR. 

Více informací na www.siebaucz.cz

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.