plechov dvougar se sedlovou stechou

Montované garáže SIEBAU – popis vlastností a výhod

Montované garáže tohoto tradičního německého výrobce se řadí mezi špičku na trhu. Vynikají nejen svou vysokou kvalitou, moderním designem, výhodnou cenou, ale i přizpůsobitelností a jednoduchostí montáže. Potvrzujete i jejich popularita jak u nás, tak celé Evropě.

Materiály, které vydrží celá desetiletí

Klíčovým materiálem jsou ocelové plechy se zinkováním Galvalume, obsahujícím 55% hliníku, díky tomu jsou až 6x odolnější vůči korozi, než plechy opatřené standardním žárovým zinkováním. Garáže jsou bezúdržbové a opatřené elegantní stříkanou omítkou v barvě, kterou si sami vyberete.

Přizpůsobení vlastním potřebám

Kromě malby máte na výběr z početného příslušenství – od plastových oken, různých typů dveří, úložného systému až po elektronický pohon vrat… které uživatelský komfort garáže ještě zvýší. Stejně široká je nabídka nejrůznějších rozměrů a modelů garáží. Ať už hledáte jednoduchou, řadovou, vysokou nebo dvojgaráž s plochou či sedlovou střechou, vždy si snadno vyberete.

a banner akční nabídka

Montované garáže SIEBAU jsou navíc navrženy s ohledem na široké využití. Takže, stejně jako poskytnou bezpečí vašemu vozu, mohou posloužit i jako sklad materiálu, dílna, zahradní domek nebo venkovní kuřárna. Záleží jen na vás. Možnosti jsou neomezené.

Více informací na www.siebaucz.cz

Katalog produktů Siebau GmbH - PDF

Mobilita a rychlá montáž

Plechové garáže jsou mobilní, k montáži není nutné žádné stavební povolení (do 25m2 zastavěné plochy) ani základovou desku… Montáž je tak skutečně jednoduchá. Takže ji můžete začít naplno využívat do 24 hodin od započetí montáže.

Ušetří vám tak nejen čas, ale i statisíce korun, je totiž až o 60% levnější než stavba zděné garáže. 

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.