zvysene plechove garaze siebau

Vysoké plechové garáže SIEBAU

Vysoké plechové garáže skvěle kombinují maximum užitných vlastností a moderní design. Mají větší světlou výšku, než standardní plechové garáže. Jedná se tak o skvělé řešení pro parkování vyšších vozidel jako jsou nákldní vozy, minibusy, dodávky nebo obytné přívěsy. 

Veškeré ocelové díly jsou zinkovány postupem zvaným Galvalume, který oproti běžnému žárovému zinkování obsahuje až 55% hliníku. Garáže jsou tak několikanásobně odeolnější proti vzniku rzi. Navíc se nemusíte téměř vůebec zabývat údržbou. Z venku je garáž opatřena luxusní stříkanou omítkou v barvě podle vlastního výběru (na výběr z 8 odstínů).

a banner akční nabídka

Nosnost střechy je 125 Kg/m2 (sněhová zátěž). Střešní oceloové plechy jsou v trapézovém provedení lakovány hnědou barvou.Případně v imitaci střešní tašky v černé nebo cihlově červené barvě. Střešní atika je standardně v provedení střešní krytiny. Sučástí pak jsou kvalitní výklopné nebo sekční vrata. Možnost rozšíření o celou řadu příslušenství jako regály, plastová okna, dveře a podobně, je samozřejmostí.

Plechové garáže Siebau disponují všemi potřebnými certifikáty a testy prokazující výborné statické a konstrukční vlastnosti. Hravě tak obstojí i v náročních podmínkách.

 

Rychlá montáž a snadná přenositelnost

Montáž vysoké plechové garáže jje díky jednoduché konstrukci výrazně rychlejší, než stavba zděné garáže. Už za několik hodin (max. do 1 dne) je tak garáž připravená chránit váš automobil, poskytnout prostor  pro skladování...

Montované garáže jsou mobilní, takže umožňují kdykoliv provést demontáž a následný přesun na nové, vhodnější místo. Zároveň k jejímu umístění na pozemek nepotřebujete stavebí povolení (dle zastavěné plochy a stavebního zákona), ušetříte tak čas a nemalé peníze.

 

Statisícové úspory a nadstandardní záruka

S vysokou plechovou garáží Siebau ušetříte nejn čas, ale především i více než 50% nákladů na stavbu zděné garáže, tedy statisíce korun, které tak můete investovat do dalších projektů. Na všechny prémiové plechové garáže Siebau navíc poskytuje 10 letou záruku. 

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.