Osazení garáže

Plechová garáž Siebau je samonosná mobilní konstrukce, umožňující rychlou. Osazená na základových pásech nebo základové desce. Přípravu základů provádí stavitel popřípadě stavební firma podle pokynů a projektu.

zaklad pro montovanou garaz

zaklad pro garaz siebua

Stavební připravenost

Montáž jednotlivých stěn garáže se provádí na připravený základ za pomoci hmoždin a šroubů. Je důležité, aby byl základ maximálně rovný. Podlaha není součástí garáže, proto ji po usazení garáže doporučujeme dokončit. Podrobné informace a požadavky na stavební připravenost vám na požádání rádi zašleme.

a banner akční nabídka

Pokud se nechcete přípravou základů zabývat nebo na ni nemáte čas, zajistíme stavební přípravu k osazení garáže za vás tzv. na klíč. Ušetříte si tak spoustu času i námahy. Cena realizace se stanovuje podle vzdálenosti. Pro jednogaráž s rozměry 3x6m připravíme základy za cca 15 000 Kč.

montaz garaze siebau

Montáž garáže

Cena montáže není zahrnuta v ceně garáže. Odvíjí se od typu/rozměru garáže a řeší individuální kalkulací. V průměru se náklady na montáž pohybují mezi 7 000 až 15 000 Kč.  A hradí se mimo dodávku garáže, není-li uvedeno jinak.

Montáž plechové garáže se provádí bez použití těžké techniky, ručně. A trvá nanejvýš 24 (průměrně 5) hodin. Váha standardní jednoduché garáže s jedním stáním (2,97 x 5,86 m) se pohybuje okolo 600 kg. Přeprava probíhá pomocí speciálně upraveného vozíku za osobním automobilem. V případě větších sestav (řadové garáže) kamionem. Je tedy nutné počítat s dostatečným manipulačním prostorem pro přepravní vozidlo i následnou montáž.

montaz garaze siebau postup

Další stavební úpravy

Na základě individuálních požadavků klientů, jsem schopni zajistit i další stavební úpravy – konstrukční, rozměrové atd. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem.

dvojgaraze siebau postup

Virtuální prohlídky plechové garáže s omítkou Siebau GmbH                       

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.