plechov gar siebau 3

Potřebujete novou garáž a vážíte každou korunu, nebo se vám jen nechce zbytečně investovat satisíce do výstavby zděné garáže? Plechová garáž SIEBAU je pro vás skvělým řešením. Nejenže je výrazně levnější, než betonová či  zděná garáž, její stavba je rychlá a snadno ji přizpůsobíte vlastním potřebám. Navíc luxusně vypadá a má široké možnosti využití.

Tradičný německý výrobce plechových garáží Siebau je rovněž zárukou nejvyšší kvality. K výrobě se používají výhradně odolné a bezúdržbové materiály s dlouhou životností. Veškeré ocelové díly jsou kompletně zinkovány metodou zvanou Galvalume. Toto speciální zinkování na rozdíl od běžného žárového zínkování, obsahuje příměs až 55% hliníku. Je tak 5-6x odolnější vůči korozi, která nemá prakticky žádnou šanci. Dlouhotrvající krásný vzhled a desítky let dlouhá životnost, je tak zaručena.

a banner akční nabídka

Plechové garáže jsou kromě ochrany a parkování automobilu, rovněž vhodné ke skladování materiálu nebo čehokoliv, co vám doma překáží a nemáte to kam uschovat. Nadšeným pěstitelům a zahrádkářům skvěle poslouží jako náhrada za zahradní domek. A kutilové ji hravě přetvoří ve vlastní dílnu, po které tak dlouho toužili...

Plechová garáž je opatřena krásnou barevnou omítkou (vyberte si z 8 odstínů). Zároveň tak plní úlohu estetického architektonického prvku a zkrášluje celé své okolí. Univerzální a přitom moderní design a variabilita vám umožní sladit garáž s architektonickým stylem svého domu či jakéhokoliv projektu. Stane se tak jeho nedílnou a přirozenou součástí.

Z široké nabídky rozměrů a modelů garáží s plochou nebo sedlovou střechou si vybere každý. Bohatá paleta doplňkového příslušenství je samozřejmostí. Stejně tak i 10 letá záruka.

Proto neváhejte, kupte si plechovou garáž i vy. Ušetřete statisíce korun, měsíce výstavby. Získejte levnou plechovou garáž prémiové kvality, která ochrání váš automobil před nepřízní počasí i krádeží.

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.