garaze siebau

Informace o plechové garáži

Plechová garáž SIEBAU je samonosná, mobilní stavba z prvotřídní oceli se zinkováním Galvalume, které je až 6x odolnější vůči korozi, než standardní žárové zinkování. Obsahuje totiž příměs až 55% hliníku. Vysoká odolnost, dlouhá životnost a téměř nulové nároky na údržbu zaručeny. 

Široká modelová řada zahrnuje plechové garáže s plochou střechou, garáže se sedlovou střechou nebo vysoké a řadové garáže v mnoha rozměrových provedeních. S možností rozšíření o praktické příslušenství, které ještě zvýší jak estetický vzhled, tak uživatelský komfort celé garáže. Na výběr máte rovněž z 8 různých barevných odstínů kvalitní venkovní stříkané omítky, díky které plechovou garáž nerozeznáte od několikanásobně dražší zděné garáže.

Doprava plechové garáže

Přepravu rozložené garáže zajišťujeme na speciálně upraveném vozíku za osobním automobilem. V případě větších sestav jako jsou řadové garáže, provádíme přepravu kamionem (8-20 tun).

Při dodání garáže pro montáž svépomocí je přeprava v ceně a vykládku garážových dílů zajišťuje objednatel. V případě dodání včetně montáže dodavatelskou firmou, je montáž a doprava montážníků na místo určení účtována samostatně. Na základě individuální a přesné kalkulace, která se odvíjí od vzdálenosti a velikosti garáže. A pohybuje se v rozmezí 7 až 15 tisíc korun.

 

Základy a montáž plechové garáže

Montáž stěn garáže se provádí na připravené základy ve formě základové desky, obvodových pásů nebo zámkové dlažby pomocí šroubů a hmoždin. Průměrná doba montáže je 5 hodin. Maximálně 1 den.

Podklady pro přípravu základů dodáváme společně s potvrzenou objednávkou. V případě, že nemáte čas nebo chuť se jejich přípravou zabývat, zajistíme stavební přípravu za vás na klíč. Cena přípravy základů pro standardní jednomístnou garáž je cca. 15 000 Kč.

zaklady siebau

Je nutné stavební povolení?

Ne, stavební povolení ani ohlášení není pro mobilní stavby nutné – do 25m2 zastavěné plochy. Nejenže, že tak koupí plechové garáže ušetříte i několik set tisíc korun, které stojí stavba zděné garáže. Ušetříte i spoustu času a další peníze za povolení.

povoleni siebau

Můžu si někde plechové garáže prohlédnout?

Ano, můžete. V Tehovci jsme pro vás připravili největší ukázkové centrum garáží a přístřešků v ČR, které čekají na to, až si je osobně prohlédnete a přesvědčíte se, že jsou pro vás správnou volbou.

showroom

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.