plechov dvougar se sedlovou stechou

Říká se, že kvalitní a populární výrobek poznáte podle toho, že ho ostatní kopírují. Německé plechové garáže Siebau s omítkou, jsou toho důkazem. Počet společností, které vyrábějí levné a nekvalitní napodobeniny těchto prémiových garáží, totiž stále roste. Převážně pak v Polsku… V čem se liší od německého originálu, proč dát přednost kvalitě před nižší cenou, a jak se vyhnout zklamání? Vše se dozvíte v tomto článku.

a banner akční nabídka

Polské kopie – nižší cena, ale i kvalita a bezpečnost

Je pravda, že neoriginální plechové garáže s omítkou jsou levnější, a může ušetřit pár tisíc. Nižší cena se však výrazně projevuje na výsledné kvalitě produktu… Design je sice téměř identický a i zkušené oko odborníka, v něm najde rozdíly jen stěží. Tím ovšem veškerá podobnost končí. A na řadu přichází propastné kvalitativní a bezpečnostní rozdíly.

Při výrobě se často používají méně kvalitní materiály a pouze standardní žárové zinkování. Odlišná je i úroveň provedení omítky. Fasáda totiž nemusí být správně nastříkaná, a její vrstva je zpravidla silnější, což vede k brzkému odlupování a opadávání. Garáž tak už po pár letech ztrácí na kráse. Z původně nádherné garáže, se stává obyčejná, nevzhledná bouda.

Problémem mohou být chybějící statické zkoušky, které by jasně prokázaly stabilitu, a tedy především bezpečnost těchto kopií.

Většina prodejců levných napodobenin rovněž neposkytuje odborný servis, nemá dostatek zkušenost nebo nedokáže přesně odpovědět na jejich otázky k produktům. 

Německé originální garáže Siebau – tradice a záruka kvality 

Pro výrobu se používá výhradně ušlechtilá ocel se speciálním žárovým zinkováním s příměsí hliníku tzv. Galvalume. Garáže jsou tak až 6x odolnější vůči korozi, než kopie se standardním zinkováním, jejich životnost tak dosahuje i více než 40 let. Vrstva omítky je rovnoměrná, má adekvátní tloušťku, nedrolí se a pokrývá 100% plochy plechů. I po mnoha letech tak vypadá luxusně a celistvě. Jako nová.

Všechny modely garáží Siebau disponují statickými posudky, certifikacemi včetně TÜV, které jsou jasnou garancí kvality a odolnosti garáží i v nejtěžších podmínkách. Důkazem je také více než 60 letá historie značky a 10 letá záruka. Všem svým zákazníkům poskytujeme profesionální servis.  A jsme připraveni zodpovědět jakékoliv otázky ohledně produktů.

Rovněž disponujeme největším ukázkovým centrem garáží a přístřešků v ČR, kde si můžete jednotlivé modely detailně prohlédnout. 

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.