plechov dvougar siebau 2

Výhody plechových garáží s omítkou

 

Finanční a materiální úspora

Plechové montované garáže jsou levnější alternativou betonové nebo zděné výstavby. Úspora se pohybuje v řádu desítek až statisíců korun. Nepotřebujete základovou desku ani stavební povolení (do 25m2). Úspory, které plechové garáže s omítkou přináší, tak ještě rostou.

 

Úspora času – rychlá montáž

Rychlá montáž bez použití těžké techniky patří mezi další výhody plechových garáží s omítkou. Oproti několikaměsíční výstavbě zděné varianty, totiž trvá montáž plechové garáže pouze cca. 1 den. Ve srovnání s 2 hodinami v případě betonové garáže sice zase o něco déle, ale již zmíněná nízká cena, to však bohatě vynahrazuje.

a banner akční nabídka

 

Elegantní vzhled a přizpůsobitelnost

Stříkaná venkovní omítka dává garáži moderní vzhled, díky kterému je ve finále téměř k nerozeznání od dražších garáží realizovaných běžnou metodou výstavby.

Široká nabídka rozměrů, modelů, nástavbových prvků a příslušenství umožňuje přizpůsobení garáže vašim specifickým potřebám.

 

Minimální nároky na údržbu a garance dlouhé životnosti

Vlastnosti jako bezúdržbovost a dlouhá životnost, jichž je dosaženo použitím prvotřídní zinkované oceli, jsou i přes nízkou cenu považovány za největší výhody plechových garáží s omítkou Siebau. Nemusíte aplikovat žádné ochranné nátěry… a přitom máte jistotu, že garáž odolá jakýmkoliv nepříznivým klimatickým vlivům, nezrezaví, a to minimálně několik desetiletí.

 

Výborné statické parametry s možností zvýšení nosnosti střechy

Na rozdíl od značné časti konkurenčních levných garáží, disponují garáže Siebau statickými zkouškami a střechou dimenzovanou na sněhovou zátěž – 125Kg/m2 s možností zvýšení až na 250 Kg/m2.

 

Plechové garáže Siebau jsou také vhodné k využití jako zahradní domky. Zahradní domek je možné využít jako místo pro ukládání dřeva, venkovní kuřárnu nebo jako zázemí odpadového hospodářství. Vybrané modely plechových garáží si můžete po telefonické dohodě osobně prohlédnout v ukázkovém centru garáží v Tehovci u Říčan. Montované plechové garáže SIEBAU se dodávají na klíč a po jednoduché montáži jsou ihned připravené k používání. Samozřejmostí je plný servis pro zákazníka - návštěva místa, dokumentace, doprava garáže. Plechové garáže německé zn. SIEBAU se zárukou 10 let jsou nejlepší cestou ke kvalitní garáži za přijatelnou cenu.

 

Plechové garáže

Podle statistik je v ČR registrováno přes 4,6 milionu osobních automobilů, které je nutné někde zaparkovat, přičemž by mělo stání uchránit automobil před odcizením či poškozením. Ale ne vždy tomu tak je. Velká část vozů pouze stojí venku, kde jsou vystaveny nežádoucím vlivům. Majitelé si to naštěstí stále více uvědomují. Ve vyřešení tohoto problému jim však často brání obavy z vysokých nákladů na realizaci garážového stání. Ty jsou ale zbytečné, existuje totiž levné a rychlé řešení – plechová garáž.

 

Výhody plechové garáže – ušetří peníze i čas

K největším výhodám plechové garáže patří především podstatně nižší cena. Pořízením, je totiž možné ušetřit až 50% nákladů potřebných na výstavbu zděné či betonové garáže, což představuje několik desítek až stovek tisíc korun. Hlavním použitým materiálem jsou ocelové plechy, jejichž jednotlivé dílce jsou k sobě postupně montovány.  Díky tomu, tak lze garáž postavit bez použití těžké techniky do 24 hodin. Ihned poté, je připravena k užívání. Odpadají tak zdlouhavé týdny výstavby.

 

Plechové garáže – mobilita a vysoká odolnost

Stejně rychlá je i případná demontáž. V případě potřeby, je tedy možné kdykoliv uvolnit prostor k jiným účelů a garáž jednoduše přemístit nebo pouze složit a uschovat. Mobilitu oceníte rovněž ve chvíli, kdy se rozhodnete například odstěhovat. Plechová garáž má zároveň minimální až nulové nároky na údržbu, čehož je dosaženo použitím výhradně kvalitního materiálu a aplikací ochranných nátěrů a dalších povrchových úprav. Ty zvyšují odolnost proti poškození a korozi.

Plechové garáže na klíč a jejich využití

Nabídka plechových garáží je opravdu široká – od standardní jednoduché garáže pro jeden automobil, až po dvojgaráž nebo řadové garáže.  Celý systém je maximálně variabilní, což umožňuje podobu a vybavenost garáže přizpůsobit individuálním potřebám. Je tak čistě na uvážení každého, jestli se rozhodne dát přednost větším nebo menším rozměrům, výklopným či sekčním vratům, případně sedlové anebo ploché střeše. Samozřejmostí je pak možnost volby barvy omítky. Případně dodatečného pořízení doplňků jako okapy nebo přidání otvoru pro okno a podobně.

 

Všechny tyto vlastnosti předurčují plechové garáže k celé řadě využití. Nemusí tak sloužit pouze k ochraně automobilu. Současně může skvěle plnit funkci domácí dílny, skladu materiálu či topných paliv. Rovněž poskytuje ideální místo pro uskladnění zahradní techniky.

Mezi absolutní špičku na poli plechových garáží patří německý výrobce Siebau, jehož garáže a další produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní design.

 

ceník

 

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.