1459 fbc158480952e949560e11742b8e82ec

Pergoly byly a budou nedílnou součástí zahrad. Většina jejich majitelů, si bez nich svou zahradu dnes nedokáže představit. Proč? Vytváří příjemné a komfortní prostředí, venku, na čerstvém vzduchu, jako stvořené k relaxaci, práci, setkáním s přáteli, rodinou… Zároveň svým elegantním vzhledem ozvláštní a oživí celé své okolí.

 

Zastřešené pergoly z hliníku

Oproti dřívějším dobám, pak mají téměř všechny moderní pergoly zastřešení z polykarbonátu nebo luxusního bezpečnostního skla, takže si pohodlí, které nabízí, můžete vychutnat kdykoliv bez ohledu na počasí.

Obzvláště populární jsou zastřešené hliníkové pergoly, nejen pro svou výhodnou cenu, ale především originální a moderní designové zpracování. V kombinaci s vysokou kvalitou, dlouhou životností, nulovými nároky na údržbu a širokými možnostmi přizpůsobení vašim vlastním představám, potřebám a přáním.

prohlédnout akční nabídku přístřešků

Kromě pergoly na klíč, máte na výběr také z mnoha typizovaných a levných řešení, jako jsou například levné hliníkové pergoly Palram určené k montáži svépomocí a další.

Pergoly prakticky všech značek a výrobců, je zároveň možné rozšířit o pestrou škálu doplňkového příslušenství, jako jsou boční stěnové panely proti větru, nebo opatřit jedním z několika barevných odstínů lakování.

Výhodou moderních pergol je také rychlost jejich montáže, která trvá i méně než 24 hodin. Takže jsou téměř okamžitě připravené na to, až pod nimi uspořádáte první posezení.