Hliníkové pergoly

pergola

 Nový portál s nejširší nabídou pergol v ČR www.Hotove-Pergoly.cz

Hliníkové pergoly = kvalitní a spolehlivý systém zastřešení. Přicházíme na trh se systémovým řešením hliníkových pergol. Využijte naši nabídku a nechte si postavit hliníkovou pergolu. V dnešní době se hliníkové pergoly stávají nedílnou součástí domácnosti, veřejných prostor nebo chalup. Hliníková pergola svým prostorem poskytuje ideální místo ke každodenní relaxaci. Výhodou hliníkových konstrukcí je, že jsou bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Hliníkové pergoly jsou hitem posledních let. Oproti dřevěné klasice poskytují daleko lepší komfort a moderní luxusní design. Ve spojení s vysokou kvalitou a dlouhou životností, se tak jedná o jednoznačně nejlepší pergolové řešení, jaké můžete v současné době získat.

a banner akční nabídka

Hliníkové pergoly jsou bezúdržbové a odolné proti korozi a rzi. I po letech tak stále vypadají jako nové. Standardní provedení je vybaveno pevnou a lehkou střešní krytinou z polykarbonátu, který velmi dobře odolává horku, nekroutí se a nebledne. Oblíbená je především čirá varianta. Nabídka však zahrnuje různé odstíny střešního polykarbonátu.Pro náročnější je připraveno také provedení se zesílenými profily a střešní krytinou z bezpečnostního skla, díky které získá pergola zcela jedinečný a maximálně luxusní vzhled.Konstrukce pergoly pak může být kromě bílé a antracitové barvy opatřena kterýmkoliv z dvou set odstínů barevné palety RAL. Včetně dekorů imitujících širokou škálu přírodních materiálů.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Chcete pergolu čistě kvůli odpočinku, nebo pořádání i nejrůznější oslavy narozenin, grill párty a jiné společenské akce? Záleží pouze na vás. K dispozici je celkem dvacet typizovaných rozměrů. Včetně možnosti navržení hliníkové pergoly na klíč. Snadno tak zvolíte takové řešení, jaké nejlépe splní všechna vaše přání, představ a prostorové možnosti. Zahradní pergolu lze rozšířit také na zimní zahradu. Relaxujte a bavte se. Prožijte okamžiky strávené na zahradě naplno. Pořiďte si hliníkovou pergolu a užívejte užívat všech výhod, které vám nabízí. Vždy se snažíme přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a nabídnout mu nejlepší řešení hliníkové pergoly. Dodáváme hliníkové pergoly s plným servisem od projektování až po montáž.