tn zoom obrazek 565

 

Moderní a svěží design

Hliníkové pergoly mají oproti dřevěným nebo zděným pergolám hned několik výhod. Jednou z nich, která je patrná už na první pohled, je moderní a elegantní design, který ladí celým svým okolím a každým architektonickým stylem. Díky tomu nejsou pergoly z hliníku pouze místem, kde můžete trávit volný čas, ale plní také dekorativní funkci. Svou přítomností tak vaši zahradu ještě více zkrášlí.

 

Zastřešení, které vás ochrání před rozmary počasí

Mezi výhody hliníkových pergol patří i to, že jsou téměř vždy zastřešené, což o velké časti dřevěných pergol říci nelze. Komfort zastřešené hliníkové pergoly si tak vychutnáte i za nepříliš pěkného, větrného nebo deštivého počasí. Za horkých letních dní vám zase poskytne příjemný stín, a tím vás ochrání před sluncem.

a banner akční nabídka

Odolné a bezúdržbové materiály

Použité materiály jsou vysoce odolné vůči stárnutí, nepřízni počasí, korozi i jiným typům poškození. Hliníková konstrukce a polykarbonátové zastřešení nevyžadují téměř žádnou údržbu, čím šetří váš čas a energii. Výhody hliníkových pergol jsou tak zcela zřejmé.

Přesně na míru vašim představám

Bohatá nabídka standardních rozměrů pergol s možností volby barevného odstínu, polykarbonátového nebo proskleného zastřešení. Včetně zhotovení na míru tak, aby podoba, velikost i umístění pergoly odpovídala vašim osobním preferencím a prostorovým možnostem místa, kde se má nacházet.

Široké možnosti využití

Zastřešené hliníkové pergoly jsou ideálním místem k relaxaci, uspořádání zahradní slavnosti, ale i uskladnění dřeva a ochraně zahradního techniky… před zmoknutím a poškozením. Zároveň jsou vhodnou náhradou za chybějící kryté stání pro automobil. Hliníkovou pergolu můžete rovněž snadno rozšířit na zimní zahradu

 

ceník


 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.