pergoly13

pergoly14 

One Trade® - polykarbonátové zastřešení a pergola z hliníku

Chcete vlastní pergolu, kterou budete moci využívat kdykoliv, bez ohledu na počasí? Pak je důležité vybrat takovou, která bude mít kvalitní zastřešení. Pergola bez zastřešení je prakticky minulostí a dnes se s ní setkáte jen výjimečně. Zastřešená pergola má totiž mnohem více způsobů využití. Nemusí se tedy jednat pouze o zónu relaxace a zábavy. Rovněž se hodí jako levná alternativa garáže či přístřešku pro auto. Případně jako sklad dřeva a podobně.

a banner akční nabídka

Elegantní a pevný polykarbonát

Polykarbonát je nejvyužívanější a nejmodernější materiál používaný pro zastřešení. Pergola s polykarbonátovou deskou navíc působí luxusním dojmem. Kromě vzhledu patří mezi hlavní přednosti polykarbonátu jeho odolnost. Je téměř nezničitelný, nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu jako jiné materiály, je lehký, má dlouhou životnost a neztrácí barvu. Takže pořád vypadá skvěle. Polykarbonátová deska použitá pro zastřešení pergol One Trade® je dále opatřena ochranou proti UV a infračervenému záření.

Odolný hliník

Kromě zastřešení se pergola skládá také z nosné hliníkové konstrukce. Eloxovaný hliník pergol One Trade® je ošetřen proti vzniku rzi a korozi. Je tedy rovněž 100% bezúdržbový a navíc z 95% recyklovatelný, šetří tedy životní prostředí. Součástí pergoly jsou také integrované dešťové svody a okapové žlaby.

Hliník i polykarbonát pak můžete opatřit barevným odstínem dle vlastního výběru. V případě hliníku máte na výběr až z pěti odstínů. A polykarbonátová deska je k dispozici hned ve třech barevných provedeních.

Podle vlastních potřeb si zvolíte také rozměry pergoly. Snadno ji tak přizpůsobíte prostorovým možnostem zahrady a svým dalším záměrům.

Pokud chcete využít nejen toto, ale i příští léto a každou chvíli na zahradě naplno, neváhejte a pořiďte si i vy levnou hliníkovou pergolu One Trade

Foto hliníkové přístřešky One Trade®

Foto hliníkové pergoly Alu Pergoly