Plechové garáže ceník

Je zajímavé, kolik věcí si lidé kupují podle ceny, a nemusí to být jen ta nejnižší. Jsou lidé, kteří se "spokojí" s tím nejdražším, jiní vkládají svůj osud do prostředku či průměru, a jsou i tací, kteří sáhnou vždy po tom nejlacinějším. Je proto otázka, jestli to nejdražší je také nejlepší a to nejlacinější to nejhorší. U některých komodit tomu tak skutečně není, záleží totiž na účelu a ne jen na ceně nebo použitém materiálu.

Nejlacinější plechovou garáž můžeme získat za 12 tisíc korun, s rozměry má 3 x 5 metru má vpředu dvoukřídlé dveře. Jde o vysoce užitkovou záležitost, která splní Vaše požadavky, že máte auto bezpečně ukryté před nepohodou, tedy v suchu. Ceny v této kategorii plechových garáží postupně stoupají s tím, jak se zvětšuje jejich půdorys a také výška. U třímetrových čelních mír cena stoupá o 1,5 tisíce s každým půlmetrem délky, proto sedmimetrová garáž stojí 18 tisíc korun. Od rozměru 3 x 6,5 metru dostává garáž sklon střechy mezi zadní a čelní stěnou o 40 cm.

Levné plechové garáže a betonové garáže

Čelní strana garáží se mění také po půl metrech, ale postupně, takže rozměr 3,5 x 7 metrů stojí jen 20 tisíc korun. V kategorii levných plechových garáží je největší o rozměrech 6 x 7 metru a stojí 34 tisíc korun v provedení pozink, v provedení RAL pak 44. 580. - korun.

ceník

Ceník plechových garáží

Alternativou plechových garáží mohou být i plachtové garáže

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.