Levné hliníkové pergoly

alu pergola palram

 Nový portál s nejširší nabídou pergol v ČR www.Hotove-Pergoly.cz

Levné pergoly Palram - proč chtít pergolu Palram? Co nabízí?

Levné pergoly značky Palram jsou speciálně navrženy pro snadnou montáž svépomocí, která je velmi rychlá a zvládne ji opravdu každý. Montáž je určena pro 2 osoby a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Jedná se tak o ideální řešení jak pro kutily, tak kohokoliv, kdo chce mít levnou, ale přesto velmi odolnou, kvalitní a krásně vypadající pergolu.

Levné pergoly Palram – výhody a vlastnosti

Největší výhodou pergol Palram je jednoznačně jejich cena. Ta, je vzhledem k poměru užitná hodnota/kvalita/design  zcela bezkonkurenční. Pergolu Palram, tak pořídíte již za cenu okolo 19 000 Kč bez DPH. Nejluxusnější provedení, pak nepřesahuje hranici 40 000 Kč.

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

Snadná montáž a flexibilita

Jak už bylo řečeno, montáž pergoly Palram je snadná a pro její urychlení je součástí pergoly podrobný popis jednotlivých kroků montáže. Pro instalaci střechy není nutné žádné šplhání, lezení, či chození po konstrukci. A to díky systému Click and Lock, který je konstruován tak, aby jednotlivé střešní díly dokonale a pevně zapadly do rámu pergoly. Při montáži si tak vystačíte pouze s žebříkem a základním nářadím.Pergoly Palram jsou flexibilní, takže nejste téměř nijak omezeni rozměry. Můžete si tak nastavit různou výšku nebo šířku pergoly a rozestupy mezi sloupky.

 

 

Ochrana proti ÚV záření a vysoká odolnost

Rám pergoly je zhotoven z vysoce kvalitního hliníku a pozinkované oceli, čímž je zaručena dlouhá životnost a odolnost konstrukce proti korozi, vzniku plísní a růstu mechu a podobně.Střešní krytina se skládá z 8 mm silného vícevrstvého polykarbonátu. Její součástí je také ochrana proti škodlivému UV záření s téměř 100% účinností. Propustnost světla dosahuje přes 90%,  což znamená, že budete nejen ochráněni před škodlivým zářením, ale také, že pod pergolou bude vždy dostatek světla.

baner masakr cen maly

Video o výrobci pergol

Minimální údržba

Veškeré použité materiály jsou naprosto bezúdržbové, takže se na rozdíl od stále populárních dřevěných pergol nemusíte zabývat časově i finančně náročnou pravidelnou údržbou. Budete-li chtít pergolu umýt, stačí použít zahradní hadici, která veškeré nečistoty snadno smyje.