tn zoom obrazek 482

Levné hliníkové pergoly – informace o vlastnostech a výhodách

Levné hliníkové pergoly Palram mají nejen skvělé vlastnosti, ale přináší také spoustu výhod, pro které si je oblíbili lidé po celém světě. A Česká republika není výjimkou. Proto jsme pro vás připravili jejich rychlý přehled.

Výhodná cena a moderní vzhled

Hliníkové pergoly vynikají svým jednoduchým, ale vysoce moderním designem vhodným do každého prostředí. A získáte ji už za částku okolo 20 000 kč.

Bezúdržbové materiály prémiové kvality

Konstrukce je vyrobená z kvalitního hliníku a ošetřená povrchovou úpravou, takže skvěle odolává nepříznivým klimatickým podmínkám a korozi. Polykarbonátové střešní panely s ochranou proti UV, propouštějí až 90% světla a současně vytváří příjemné klima a stín.

baner masakr cen maly

Montáž svépomocí

Montáž je rychlá a jednoduchá.  Hravě ji tak zvládnete svépomocí, bez zkušeností nebo speciálního nářadí. Stačí si přizvat jednoho známého, přítele nebo člena rodiny, postupovat podle přiloženého návodu, a ještě v ten samý den je pergola na světě. Připravená na vaše první posezení. Montážní návod pro pergoly

Video z montáže

}

Přizpůsobitelnost

Předností je rovněž široká nabídka dostupných rozměrů a nastavitelnost připojení ke stěně. A samozřejmě možnost propojení dvou a více pergol do jednoho celku s pomocí propojovacího KITu, případně doplnění o elegantní stěnové díly, které vás ochrání před chladným větrem.

10 letá záruka

Na hliníkové pergoly Palram poskytujeme 10 letou záruku, jejich životnost však přesahuje i více než čtvrt století. Během nichž vám budou dennodenně zajišťovat pohodlí a místo k relaxaci.

Objednejte si hliníkovou pergolu Palram a začněte si na své zahradě užívat chvíle relaxace a pohodlí.

 

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.