pergola palram

Venkovní terasa je místem stvořeným k relaxování, vychutnání ranní kávy, čtení novin a konverzaci s přáteli, rodinou… déšť, vítr, ale i příliš horké počasí, může tyto chvíle okamžitě znepříjemnit. To však snadno vyřeší hliníkové zastřešení terasy, díky kterému můžete terasu využívat bez ohledu na počasí, což oceníte především při pořádání zahradní párty, grilování… a náhlého špatného počasí. Jistě nám dáte za pravdu, že je v takové chvíli hromadný přesun několika lidí do tepla domu poměrně hektický a nepříjemný. Se zastřešenou terasou nemusíte podobné situace vůbec řešit.

 

Palram – levné a moderní zastřešení pro vaší terasu

Designové hliníkové zastřešení terasy Palram je levné a oproti tradiční dřevěné pergole přináší řadu velkých výhod. Hlavní výhodou je použitý materiál, tedy hliník a moderní polykarbonát. Hliníkový rám s povrchovou úpravou je odolný proti nepřízni počasí a vzniku rzi. Polykarbonátové zastřešení pergoly je pak ošetřeno účinnou UV ochranou. Oba materiály jsou 100% bezúdržbové, stálobarevné a mají dlouhou životnost. To pro vás znamená, že nemusíte ztrácet čas s pravidelnou údržbou, a že pergola vypadá i po letech jako nová.

Hliníkové zastřešení terasy má i další výhody. Jednou z nich je variabilita. Na výběr tak máte z několika rozměrových variant, možnost rozšíření o boční stěnu nebo nastavení šířky pergoly a rozestupy mezi sloupky.

Stránky výrobce Palram ZDE

a banner akční nabídka

 

Rychlá montáž

Celá konstrukce je velmi jednoduchá a skládá se pouze z několika dílů, montáž hliníkového zastřešení tak ve dvou zvládnete hravě svépomocí, bez předchozích zkušeností, pouze se základní sadou nářadí. Nerozbitné polykarbonátové střešní panely navíc využívají systém Click and Lock. Jednotlivé díly tak stačí zasunout do lišty. Nemusíte šplhat nikam složitě šplhat… nic takového. Stačí chvilka a terasa je zastřešená.

Proto neváhejte, využijte možností a nízké ceny a zastřešte svou terasu s moderní hliníkovou pergolou Palram.

ceník


Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.